Aktualności

Zapraszamy na targi BUDMA 2019

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach i odwiedzin na naszym stoisku, gdzie będą mieli Państwo okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi Doradcami Technicznymi.

Czytaj dalej
Promocja na elektronarzędzia we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najnowszej promocji na elektronarzędzia. Promocja dostępna w naszym stacjonarnym sklepie we Wrocławiu - koniecznie wejdź i poznaj szczegóły...

Czytaj dalej
Spotkajmy się na targach w Poznaniu, Toruniu, Sosnowcu i Krakowie.

Rok 2019 będzie dla nas bardzo intensywny! Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi do...

Czytaj dalej
Sklep stacjonarny z narzędziami we Wrocławiu

Sklep stacjonarny z narzędziami renomowanych marek Black & Decker oraz DeWALT we Wrocławiu już otwarty, serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 43 elementów

Klimatyzatory typu split

Klimatyzatory ścienne typu split to urządzenia, w których parownik i skraplacz posiadają oddzielne obudowy. Parownik jest umieszczone w środku wentylowanego pomieszczenia. Jest to część,z której wieje zimne powietrze. Skraplacz z kolei umieszczony jest na zewnątrz. Oba elementy łączy instalacja freonowa, która składa się z miedzianych rurek. Rurkami tymi płynie czynnik chłodniczy. Istotnym elementem jest także przewód elektryczny, którego zadaniem jest sterowanie całym systemem. Pobór mocy klimatyzatora mieści się w 230 V, natomiast z reguły pobór ich mocy jest bardzo niewielki. Bardzo często klimatyzatory tego typu są montowane w pomieszczeniach biurowych, ale dobrze sprawdzają się także w domach prywatnych. W naszej ofercie znajdziecie produkty o atrakcyjnym wyglądzie i innowacyjnych formach.