Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Kotły węglowe na ekogroszek z podajnikiem 5 Klasy

Kotły węglowe i na ekogroszek z podajnikiem 5 Klasy to nowoczesne i komfortowe w użytkowaniu piece z automatycznym podajnikiem paliwa, które w ekonomiczny sposób ogrzeją dom i wodę użytkową. w ofercie posiadamy piece węglowe i na ekogroszek marki: DEFRO, KBO, PEREKO w korzystnej cenie.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Piec węglowy na ekogroszek 5 klasy - ekonomiczny sposób ogrzewania domu oraz wody użytkowej!

Kotły węglowe i kotły na ekogroszek to jedne z najczęściej stosowanych urządzeń grzewczych, gdyż są również jednym z najtańszych sposobów ogrzewania rozmaitych kompleksów użytkowych — całych budynków, domów, mieszkań, szkół, szklarni czy też innych obiektów. Nasze produkty charakteryzują się jednak nowoczesnym podejściem do kwestii ogrzewania oraz komfortu użytkowania, dlatego oferujemy takie rozwiązania i udogodnienia jak:

  • kontrolowanie przepływu powietrza;
  • opuszczane dno, które w szybki i prosty sposób zsypie popiół do pojemnika;
  • konstrukcje o wydłużonym profilu, które pozwalają na znacznie dłuższy okres pracy na jednym zasypaniu paliwem stałym.

W naszym sklepie internetowym posiadamy wysokiej jakości nowoczesne piece węglowe i piece do spalania ekogroszku 5 Klasy z podajnikiem automatycznym, w korzystnej cenie, które znacznie różnią się pod kątem generacji, jakości wykonania i komfortu użytkowania od modeli niższych klas. Kocioł 5 klasy jest również znacznie bardziej ekologiczny i przyjazny do środowiska - wykonany zgodnie z normą PN/EN 303-5:2012. Dzięki temu emisja szkodliwych związków do środowiska naturalnego została obniżona do minimum.


O czym należy pamiętać przy wyborze kotła węglowego?

Ważną kwestią podczas wyboru kotła węglowego lub na ekogroszek jest określenie jego zastosowania – czy ma on ogrzewać tylko dom, czy również wodę użytkową oraz odpowiednie dopasowanie mocy kotła do powierzchni, jaką ma ogrzać. Określając moc, powinniśmy wziąć pod uwagę najmroźniejsze dni, ponieważ kocioł musi dostarczyć taką ilość ciepła, jaka jest równa jego stracie do otoczenia. Trzeba pamiętać, że tylko dobrze przystosowana i wydajana instalacja grzewcza zapewni pełne wykorzystanie mocy pieca węglowego. Warto również pamiętać o wykorzystywaniu wyłącznie ekologicznych i wartościowych paliw, gdyż nie tylko ma to pozytywny wpływ na środowisko, lecz także na dłuższą żywotność kotła. Alternatywą dla pieców c.o. na węgiel lub ekogroszek są piece na pellet.


Funkcjonalne kotły na ekogroszek z automatycznym podajnikiem

Bardzo dobrym rozwiązaniem są kotły węglowe na ekogroszek z podajnikiem automatycznym, dzięki któremu zaoszczędzimy czas na podkładanie do pieca — odpowiada on za dozowanie odpowiedniej ilości opału, bez obawy, że piec wygaśnie, np. w nocy lub podczas naszej nieobecności. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Jeżeli mają Państwo pytania lub problem z wyborem odpowiedniego rodzaju kotła — zachęcamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą Państwu wybrać optymalne rozwiązanie i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Sprawdź też: zawór mieszający trójdrogowy i naczynia przeponowe w super cenie!