Aktualności

Zapraszamy na targi BUDMA 2019

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach i odwiedzin na naszym stoisku, gdzie będą mieli Państwo okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi Doradcami Technicznymi.

Czytaj dalej
Promocja na elektronarzędzia we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najnowszej promocji na elektronarzędzia. Promocja dostępna w naszym stacjonarnym sklepie we Wrocławiu - koniecznie wejdź i poznaj szczegóły...

Czytaj dalej
Spotkajmy się na targach w Poznaniu, Toruniu, Sosnowcu i Krakowie.

Rok 2019 będzie dla nas bardzo intensywny! Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi do...

Czytaj dalej
Sklep stacjonarny z narzędziami we Wrocławiu

Sklep stacjonarny z narzędziami renomowanych marek Black & Decker oraz DeWALT we Wrocławiu już otwarty, serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 71 elementów

Kotły węglowe

Kocioł węglowy pozwala na zapewnienie sobie jednego z najtańszych sposobów ogrzewania rozmaitych kompleksów użytkowych, całych budynków, a także domów i mieszkań prywatnych. Nasze produkty charakteryzują się jednak nowoczesnym podejściem do kwestii ogrzewania oraz komfortu użytkowania, dlatego oferujemy taki rozwiązania jak kontrolowanie przepływu powietrza,  ciągu, czy nawet takie udogodnienia jak opuszczane dno, które w szybki i prosty sposób zsypie popiół do pojemnika. Konstrukcje o wydłużonym profilu pozwalają na znacznie dłuższy okres pracy na jednym zasypaniu paliwem stałym. Warto pamiętać o wykorzystywaniu wyłącznie ekologicznych i wartościowych paliw, gdyż nie tylko ma to pozytywny wpływ na środowisko, lecz także na dłuższą żywotność kotła. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.