Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zasobniki c.w.u.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Model
Pojemność
więcej... mniej
Ilość wężownic
Przeznaczenie zasobnika
Orientacja
Filtruj

Zasobnik c.w.u. (bojler) - komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej

Kotły c.o. oraz pompy ciepła umożliwiają nie tylko grzanie domu, ale także wody użytkowej. Jednak aby użytkownik mógł jednocześnie korzystać z ciepłej wody w kilku miejscach jej poboru i to w odpowiedniej temperaturze, konieczne jest wyposażenie go w odpowiedni zasobnik c.w.u., tzw. bojler na wodę.

Zasobniki i bojlery do ciepłej wody użytkowej — dostępne rodzaje

W Internetowej Hurtowni Instalacyjnej Swatt.pl znajdą Państwo szeroką gamę zasobników c.w.u. do kotłów grzewczych (i nie tylko). Dostępne są również zasobniki cwu do pomp ciepła, przepływowe podgrzewacze wody, elektryczne podgrzewacze pojemnościoweOferowane są modele bojlerów o orientacji poziomej i pionowej, w tym bojlery emaliowane, a także bufory ciepła, multifunkcyjne i zasobniki ze stali nierdzewnej.

Wśród poszczególnych typów zbiorników wody znalazły się zarówno te z pojedynczą lub podwójną wężownicą, jak i bojlery bez wężownicy. W ofercie dostępne są także elektryczne podgrzewacze wody w szerokim zakresie pojemności od 20 do 100 l w atrakcyjnych cenach!

Do zasobników c.w.u. polecamy też niezbędne akcesoria wyposażające, jak anody magnezoweanody tytanowe oraz wymienne grzałki elektryczne do zasobników. Nowością w naszej ofercie są kolektory słoneczne ciśnieniowe ze zbiornikiem do efektywnego i ekologicznego podgrzewu wody użytkowej.. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W przypadku pytań lub doradztwa w wyborze odpowiedniego podgrzewacza ciepłej wody użytkowej, zachęcamy do kontaktu.