Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Wiaty garażowe

Oferujemy wiaty garażowe stalowe — najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe rozwiązania dostępne na rynku o szerokim zakresie zastosowania. Są to idealne wiaty na samochód, rowery, motory, quady, drewno, narzędzia i wiele innych zastosowań.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Wiaty garażowe stalowe

Wiaty garażowe stalowe są uznawane za najlepsze dostępne rozwiązanie na rynku ze względu na ich wytrzymałość, trwałość i wszechstronne zastosowanie. Są wykonane z wysokiej jakości stali, co zapewnia im znakomitą trwałość nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Ich solidna konstrukcja pozwala na długotrwałe użytkowanie bez konieczności napraw, konserwacji czy impregnacji, jak ma to miejsce w przypadku drewnianych konstrukcji. Co więcej, proponowane tutaj stalowe wiaty garażowe dostępne są aż w 4 kolorach do wyboru: czarnym, grafitowym, białym i ocynkowanym co pozwoli na idealne dopasowanie wiaty do otoczenia. Ich zaletą jest także łatwy i szybki montaż w pożądanym miejscu. Jest to szczególnie istotne dla tych osób, którzy potrzebują szybkiego i estetycznego zadaszenia bez konieczności wykonywania żmudnych, długotrwałych i kosztownych prac budowlanych.

Wiata na samochód, rowery, motory lub drewno kominkowe

Wiata garażowa to doskonałe rozwiązanie na zadaszenie samochodów, rowerów, motorów lub innych pojazdów np. quadów. Skutecznie zabezpieczy pojazdy przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Wiaty samochodowe zabezpieczą nie tylko przed deszczem i śniegiem, ale także gradobiciem, słońcem czy też korozją, przedłużając tym samym ich żywotność. To także idealna ochrona samochodów w trakcie burzy np. przed spadającymi gałęziami.

Wiaty stalowe dostępne w naszej ofercie posiadają znacznie szerszy zakres zastosowania. Mogą służyć do przechowywania urządzeń, narzędzi, to także idealna wiata na drzewo, np. drewno kominkowe. Skutecznie zabezpieczy je przed wilgocią i opadami, co pozwoli na zachowanie jakości drewna przez długi czas.

W ofercie naszego sklepu posiadamy również wiaty fotowoltaiczne idealne jako zadaszenie na samochód i rozwiązanie do produkcji darmowej energii (2in1). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.