Marki własne

Aktualności

E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej
Ponownie realizujemy wysyłki za pobraniem

W związku z powrotem naszych przewoźników do opcji wysyłki za pobraniem, mają już Państwo możliwość składania takich zamówień.

Czytaj dalej
Wysyłki towaru realizujemy na bieżąco

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pragniemy poinformować Państwa, że zamówiony towar wysyłamy na bieżąco. Z powodu ograniczeń po stronie firm kurierskich...

Czytaj dalej
Wspieraj z nami lokalny biznes. Dołącz do akcji „Kupuję-ratuję”.

Razem z lokalnymi mediami oraz przedsiębiorcami ruszamy z akcją społeczną „Kupuję – ratuję, której celem jest wzajemna pomoc w trudnych czasach pandemii.

Czytaj dalej

Elektronarzędzia

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 212 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 212 elementów

Sklep z elektronarzędziami DeWALT

Serdecznie zapraszamy Państwa również do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach, w którym znajdą Państwo kompletny asortyment elektronarzędzi i narzędzi DeWALT w konkurencyjnych cenach!

Nasz sklep znajduje się w Katowicach przy al. Roździeńskiego 190c, gdzie można osobiście zobaczyć i wypróbować profesjonalny sprzęt marki DeWALT. Bardzo chętnie pokażemy Państwu możliwości danego elektronarzędzia i zaprezentujemy jak działa. W ofercie dostępne są zarówno elektronarzędzia sieciowe jak i akumulatorowe. Na miejscu mogą Państwo liczyć także na profesjonalne doradztwo!

Sprawdź jak dojechać: Sklep DeWALT - Katowice

Doradztwo i sprzedaż: 533 301 129