Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Kotły zgazowujące drewno 5 Klasy

Nowoczesne kotły zgazowujące na drewno o wysokiej sprawności marki DEFRO o niskiej emisji spalin. Kotły preznaczone są do spalania drewna. Ograniczają do minimum zapylanie oraz powstanie sadzy. Posiadają 5 Klasę oraz certyfikat Ecodesign. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Piec zgazowujący drewno 5 klasy marki DEFRO

W zakresie szerokiej oferty kotłów C.O, hurtownia Swatt.pl posiada także nowoczesne kotły do spalania drewna czołowych producentów, które dostosowane są do aktualnie obowiązujących norm. Proponowane tutaj piece zgazowujące drewno 5 klasy marki DEFRO spełniają wszelkie ekologiczne standardy i wymogi 5 klasy oraz posiadają certyfikat Ecodesign. Ponadto są dostosowane do wydajnego spalania drewna, zapewniają bezpieczeństwo, wysoki komfort użytkowania, wysoką sprawność cieplną oraz są przystosowane do aktualnych standardów. Rozwiązania te pozwalają zarówno na ogrzewanie budynku jak i przygotowanie ciepłej wody. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani kotłami na drewno 5 klasy marki DEFRO, które zapewniają długoletnią eksploatację, wyróżniają się solidną konstrukcją, wysoką sprawnością cieplną i posiadają atrakcyjną cenę - zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Alternatywnym rozwiązaniem kotła zgazowującego jest piec na pelletpiec na ekogroszek lub piec zasypowy 5 Klasy z serii BIO, także marki DEFRO. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.