Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pojemnościowe podgrzewacze wody użytkowej

Wysokiej jakości elektryczne pojemnościowe podgrzewacze wody użytkowej (c.w.u.) renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Elektryczny pojemnościowy ogrzewacz wody - charakterystyka

Elektryczny, pojemnościowy podgrzewacz wody to wygodna i stosunkowo tania alternatywa dla urządzeń grzewczych gazowych i olejowych. Pojemnościowy podgrzewacz wody szczególnie sprawdza się tam, gdzie dostęp do gazu jest utrudniony i istnieje zapotrzebowanie na ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu. Przewaga tego typu urządzenia w stosunku do przepływowych podgrzewaczy wody polega na tym, że moc grzałki elektrycznej jest dużo niższa, co nie powoduje zbyt dużego obciążenia instalacji elektrycznej. Pojemnościowe ogrzewacze wody posiadają grzałki elektryczne oraz termostat, dzięki któremu następuje podgrzew wody do wybranej temperatury. Izolacja termiczna gwarantuje, że podgrzewana woda jest chroniona przed wystygnięciem, a to z kolei wpływa na oszczędność energii.

Jak dobrać pojemnościowy podgrzewacz wody do domu?

Dobór elektrycznego pojemnościowego podgrzewacza do domu wymaga uwzględnienia wielu czynników, w tym liczby mieszkańców czy zapotrzebowania na ciepłą wodę. W asortymencie hurtowni dostępne są podgrzewacze wody elektryczne m.in. uznanej marki KOSPEL oraz WEBER w atrakcyjnych cenach, o pojemności od 15 do aż 100 l co pozwala na dopasowanie wielkości zbiornika do indywidualnych potrzeb.