Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Carporty i wiaty fotowoltaiczne

Carporty i wiaty fotowoltaiczne to innowacyjne rozwiązania, które łączą funkcję zadaszenia np. samochodu z produkcją energii elektrycznej przy użyciu modułów fotowoltaicznych. Dzięki temu oprócz ochrony pojazdu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi mogą generować również darmową energię elektryczną, która może być wykorzystywana na dowolne cele np. gospodarstwa domowego, firmy lub jako stacja ładowania samochodów elektrycznych. W ofercie posiadamy zarówno gotowe zestawy montażowe z panelami jak i same konstrukcje stalowe, które można dodatkowo wyposażyć w instancję fotowoltaiczną.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Carporty i wiaty fotowoltaiczne oraz gotowe zestawy montażowe

Carporty i wiaty fotowoltaiczne zapewniają skuteczną ochronę pojazdów oraz możliwość pozyskania darmowej energii elektrycznej do zasilania domu, obiektu firmowego lub samochodów elektrycznych. W ofercie posiadamy kompletne i gotowe zestawy montażowe, jak i same wiaty stalowe przystosowane do montażu fotowoltaiki ze specjalnym uchwytem na falownik — to świetne rozwiązanie w przypadku, gdy sami chcemy skompletować komponenty do wykonania instalacji fotowoltaicznej. Warto również podkreślić, że w ofercie naszego sklepu internetowego Swatt.pl znajdziecie również kompletny asortyment do wykonania instalacji fotowoltaicznej. Oferujemy wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, inwertery oraz magazyny energii do fotowoltaiki renomowanych producentów w konkurencyjnych cenach, zapewniając naszym klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu. Oferowane rozwiązania są nie tylko praktyczne, ale również ekologiczne i ekonomiczne. 

Zalety carportów fotowolaticznych

  • Zrównoważony rozwój: Wykorzystując naturalne źródło energii, jakim jest promieniowanie słoneczne, wiaty fotowoltaiczne tzw. carporty przyczyniają się do ochrony środowiska.
  • Oszczędność finansowa: Możliwość wyposażenia carportów w panele fotowoltaiczne pozwala na dodatkowe wykorzystanie powierzchni do produkcji własnej energii elektrycznej, co pozwoli obniżyć rachunki za prąd.
  • Ochrona pojazdów: Carporty są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą chronić swoje samochody, rowery lub inne pojazdy przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu, grad, słońce, promieniowanie UV, itd., co przyczynia się do wydłużenia ich żywotności.
  • Wielofunkcyjność: Wiaty fotowoltaiczne to bardzo uniwersalne rozwiązania, mogą służyć nie tylko jako miejsce do przechowywania samochodów lub innych pojazdów. Z powodzeniem można je dostosować do innych, indywidualnych potrzeb. Co więcej, można je wykorzystać także do stworzenia stacji ładowania samochodów elektrycznych.  
  • Zwiększenie wartości nieruchomości: Dodanie carportu fotowoltaicznego do nieruchomości może zwiększyć jej wartość rynkową. Kupujący coraz częściej poszukują rozwiązań ekologicznych i oszczędnych, co sprawia, że nieruchomości wyposażone w instalacje fotowoltaiczne stają się atrakcyjniejsze na rynku.
  • Estetyka: Proponowane tutaj wiaty fotowoltaiczne to nowoczesne i estetyczne konstrukcje stalowe dostępne w różnych kolorach, świetnie zintegrują się z każdym otoczeniem.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych carportach i wiatach fotowoltaicznych oraz kompleksowej ofercie z zakresu OZE. Dzięki naszym rozwiązaniom możemy razem przyczynić się do budowania bardziej zrównoważonej i ekologicznej przyszłości. Carporty i wiaty fotowoltaiczne oferują szereg korzyści, od oszczędności na rachunkach za prąd, poprzez ochronę samochodów po wspieranie zrównoważonego rozwoju przy zachowaniu wysokiej estetyki. Dzięki tym rozwiązaniom można wykorzystać potencjał energii słonecznej w sposób efektywny i korzystny zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska naturalnego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni.