Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Brodziki prysznicowe

Brodziki prysznicowe akrylowe marki Deante to trwałe i odporne na uszkodzenia produkty. W ofercie posiadamy brodziki głębokie oraz brodziki niskie dostępne w różnych rozmiarach i kształtach m.in. prostokątne, półokrągłe i kwadratowe.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Brodziki akrylowe Deante

Brodziki akrylowe to najbardziej popularne brodziki prysznicowe. Zaletą brodzików akrylowych jest trwałość oraz bezpieczeństwo. Aryl stosowany w brodzikach prysznicowych jest odporny na uszkodzenia, a różnego rodzaju wypukłości i występy antypoślizgowe posiadające chropowatą strukturę podobną do kamienia, mają zabezpieczyć przed poślizgnięciem się. Warto także zaznaczyć, że brodziki akrylowe dają uczucie ciepła, w przeciwności do brodzików kamiennych lub pryszniców, w których nie stosuje się brodzika, tylko odpływy liniowe prysznicowe. W ofercie naszego sklepu dostępne są brodziki głębokie, brodziki niskie i obudowy do brodzików marki Deante - czołowego producenta wysokiej jakości i designu wyposażenia do łazienek. 

Brodziki głębokie i niskie — rodzaje

Dostępne są różne rodzaje brodzików prysznicowych, należą do nich brodziki akrylowe półokrągłe, kwadratowe i prostokątne w różnych rozmiarach. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kształt i rozmiar, idealnie dopasowany do wymiarów pomieszczenia oraz aranżacji łazienki. Co więcej, dostępne są również akrylowe brodziki głębokie (wysokie) oraz brodziki niskie. Brodziki prysznicowe głębokie to świetna propozycja dla osób posiadających małe dzieci, ponieważ ze względu na wysokość brodzika, możemy wykąpać w nich dziecko. Natomiast brodziki prysznicowe niskie to przede wszystkim idealne rozwiązanie dla osób starszych, gdyż umożliwiają komfortowe i bezpieczniejsze wejście do kabiny prysznicowej. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych brodzików prysznicowych. W ofercie hurtowni, dostępne są również kabiny prysznicowe w atrakcyjnych cenach. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.