Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Osuszacze powietrza

Osuszacze powietrza do usuwania nadmiernej wilgoci z powietrza w pomieszczeniach. W ofercie dostępne są wysoko-wydajne osuszacze przemysłowe, budowlane i do użytku domowego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Przyczyny i konsekwencje nadmiernej wilgoci w pomieszczeniach

Wilgoć jest zmorą niejednego mieszkania. To przykre zjawisko pojawia się nie tylko w pomieszczeniach najczęściej narażonych na kontakt z wodą i parą wodną np. w łazience czy w kuchni. Dotyczy to także wszelkich innych pomieszczeń. Przyczyny powstawania wilgoci w pomieszczeniu mogą być różne: wadliwa wentylacja, brak odpowiedniej izolacji, zbyt szczelne okna, niesprawna instalacja, zalanie przez sąsiada, a nawet nieodpowiednia hydroizolacja budynku. Niestety wilgotne środowisko jest idealnym miejscem do powstawania pleśni oraz grzybów. Te z kolei sprzyjają rozwojowi przeróżnych chorobotwórczych bakterii czy wirusów, które w łatwy sposób trafiają do organizmu, zagrażając naszemu zdrowiu. By temu zapobiec, gdy odpowiednie wietrzenie i ogrzewanie pomieszczeń nie przynosi oczekiwanych rezultatów, a system wentylacji sobie nie radzi, skuteczną pomoc przyniesie nam specjalny sprzęt – osuszacz powietrza (pochłaniacz wilgoci).

Osuszacze powietrza (pochłaniacze wilgoci) - dostępne rodzaje

Najogólniej, osuszacze powietrza możemy podzielić na dwa rodzaje: do użytku domowego i do wykorzystania podczas prac budowlanych i remontowych - tzw. przemysłowe. Takie rodzaje dostępne są także w naszym sklepie. Dostępne są oczyszczacze powietrza marki WEBER AIR - są to wysokowydajne pochłaniacze wilgoci o świetnych parametrach technicznych, wykonane z wysokiej jakości solidnych materiałów oraz intuicyjnym panelem sterowania.

Osuszacze powietrza to urządzenia, które powinny znajdować się w każdym domu. Przydadzą się nie tylko w piwnicy, w garażu, czy podczas prac remontowanych, ale także w okresach, w których na zewnątrz panuje wysoka wilgotność. Nasze osuszacze powietrza wyróżniają się szerokim zakresem zastosowania i konkurencyjną ceną. Dostępne są także rekuperatory oraz klimatyzatory z funkcją osuszania powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą.