Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Nagrzewnice wodne

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc silnika
Filtruj

Co to jest nagrzewnica wodna?

Nagrzewnice wodne to urządzenia grzewcze, które ogrzewają pomieszczenia za pomocą gorącej wody z instalacji centralnego ogrzewania z dowolnym źródłem ciepła. Nagrzewnica wodna z wentylatorem równomiernie i szybko rozprowadza ciepłe powietrze w dużych pomieszczeniach, dlatego jest świetnym rozwiązaniem do ogrzewania magazynów, hal, sklepów, biur i innych obiektów przemysłowych lub publicznych.

W ofercie naszego sklepu dostępne są nagrzewnice wodne marki Sonniger — niezawodne urządzenia, które pozwolą szybko uzyskać wysoki komfort cieplny w dużych pomieszczaniach, mają kompaktowe wymiary i są bardzo wydajne. 

Nagrzewnica wodna Sonniger charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystano najnowsze technologie, wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalne rozwiązania. Posiadają mocne parametry, wysokowydajny wentylator z regulacją obrotów, nowoczesny design i są proste w obsłudze. Wszystko to sprawia, że nagrzewnice wodne marki Sonniger to świetne rozwiązanie grzewcze do wielu obiektów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Zapewniamy atrakcyjne ceny!

W ofercie naszego sklepu dostępne są także: nagrzewnice gazowe oraz nagrzewnice elektryczne renomowanych producentów, w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.