Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

System miedziany zaciskowy do instalacji solarnych

Systemy miedziane zaciskowe, stosowane do instalacji systemów solarnych; charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. System miedziany zaciskowy (zaciskany) oznacza, że połączenia są wykonywane poprzez specjalne zaciski, które służą do łączenia rur. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

System miedziany zaciskowy - charakterystyka, wady i zalety

W systemie miedzianym zaciskowym dedykowanym do instalacji solarnych stosuje się specjalne zaciski, które są używane do łączenia rur miedzianych. Zaciski są umieszczane na końcach rur, a następnie za pomocą specjalnego narzędzia (zazwyczaj hydraulicznego) zaciskane na rurze, tworząc szczelne połączenie.

System miedziany zaciskowy solarny został zaprojektowany specjalnie do instalacji solarnych, służy do transportu cieczy termicznych (np. glikol, woda). Charakteryzuje się wysoką niezawodnością i trwałością połączeń. Dzięki specjalnym zaciskom, które są łatwe w montażu i nie wymagają lutowania, zapewniają szczelność i efektywność. System ten umożliwia skuteczne wykorzystanie energii słonecznej do ogrzewania wody. Wymaga zakup specjalistycznego narzędzia do zaciskania, co może podnieść koszty instalacji.

W ofercie naszego sklepu dostępne są: mufy, łuki, kształtki, trójniki, nyple, a także rury miedziane niezbędne do wykonania instalacji bazującej na systemie miedzianym zaciskowym, dedykowanym do instalacji solarnych.

Sprawdź także pozostałe systemy miedziane: System miedziany skręcanySystem miedziany lutowanySystem miedziany zaciskowy do instalacji wodnych.