Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Wszystko jak należy. Dobrze spakowane i szybko wysłane.
Klient
Klient
Za każdym razem formalności, wysyłka i odbiór przebiegają bez problemu.
Klient
Klient
Szybka, sprawna i fachowa obsługa klienta. To mój kolejny duży zakup i jestem bardzo zadowolony.

Aktualności

Polecamy oświetlenie do domu i ogrodu!

Rozjaśnij swój dom doskonałymi produktami z szerokiego asortymentu związanego z oświetleniem i jego akcesoriami.

Czytaj dalej
NOWE SERIE Pompy Ciepła LG w wersji MONOBLOK 'S' o obniżonym poziomie hałasu!

Ogrzewaj swój dom darmową energią z powietrza! Jest to rozwiązanie ekologiczne oraz w pełni bezobsługowe. Nowymi pompami ciepła LG Therma V Monoblok S możesz zarządzać z...

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku 2022 składamy Państwu serdeczne życzenia: niech nadchodzące Święta będą dla Państwa czasem odpoczynku, spokoju i...

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2021

Od dn. 9-11 grudnia 2021r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Zasobniki emaliowane pionowe

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Zasobniki c.w.u. pionowe

Zasobniki c.w.u. pionowe stanowią praktyczne rozwiązanie do małych pomieszczeń kotłowni. Dzięki orientacji pionowej, zasobniki mogą być umieszczone nawet w szafie, która zapewnia im dodatkową osłonę i wpływa na estetykę wnętrza. Można je też łatwo umieścić w bezpośrednim sąsiedztwie kotła grzewczego bez potrzeby stosowania skomplikowanych metod podwieszania.

W asortymencie posiadamy zasobniki emaliowane pionowe marki KOSPEL oraz naszej własnej marki WEBER. Poszczególne modele są wyposażone w jedną lub dwie wężownice, dzięki czemu różnią się efektywnością grzewczą. Liczba wężownic nie idzie w parze z pojemnością zasobnika. W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się zarówno zbiorniki pionowe 300-litrowe z 1 wężownicą, jak i 200-litrowe z dwiema wężownicami. Wszystkie dostępne modele są wyposażone w podwójne ścianki izolowane termicznie specjalnym wkładem piankowym. Pozwala to na znacznie ograniczenie utraty ciepła przez podgrzaną wodę i wpływa na zużycie energii.

Do małych domów jednorodzinnych polecamy emaliowane zasobniki pionowe o pojemności 100-300 litrów. Dla rodzin o większym zapotrzebowaniu na wodę lepszym wyborem będą duże zasobniki 1000-1500-litrowe. W asortymencie hurtowni posiadamy też anody magnezowe oraz anody tytanowe do zasobników.