Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zasobniki emaliowane pionowe

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Model
Pojemność
Ilość wężownic
Przeznaczenie zasobnika
Orientacja
Filtruj

Zasobniki c.w.u. pionowe

Zasobniki c.w.u. pionowe stanowią praktyczne rozwiązanie do małych pomieszczeń kotłowni. Dzięki orientacji pionowej, zasobniki mogą być umieszczone nawet w szafie, która zapewnia im dodatkową osłonę i wpływa na estetykę wnętrza. Można je też łatwo umieścić w bezpośrednim sąsiedztwie kotła grzewczego bez potrzeby stosowania skomplikowanych metod podwieszania.

W asortymencie posiadamy zasobniki emaliowane pionowe marki KOSPEL oraz naszej własnej marki WEBER. Poszczególne modele są wyposażone w jedną lub dwie wężownice, dzięki czemu różnią się efektywnością grzewczą. Liczba wężownic nie idzie w parze z pojemnością zasobnika. W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się zarówno zbiorniki pionowe 300-litrowe z 1 wężownicą, jak i 200-litrowe z dwiema wężownicami. Wszystkie dostępne modele są wyposażone w podwójne ścianki izolowane termicznie specjalnym wkładem piankowym. Pozwala to na znacznie ograniczenie utraty ciepła przez podgrzaną wodę i wpływa na zużycie energii.

Do małych domów jednorodzinnych polecamy emaliowane zasobniki pionowe o pojemności 100-300 litrów. Dla rodzin o większym zapotrzebowaniu na wodę lepszym wyborem będą duże zasobniki 1000-1500-litrowe. W asortymencie hurtowni posiadamy też anody magnezowe oraz anody tytanowe do zasobników. 

Sprawdź też: przepływowe podgrzewacze wody w super cenie!