Produkty

Co o nas mówią

Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Som zo Slovenska, takže som si bol po tovar osobne, personál OK
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Jestem zadowolony z otrzymanego towaru, i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej
Nowe pompy Dambat / IBO

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne pompy głębinowe i inne urządzenia pompujące do Twojego domu, ogrodu, sadu czy firmy…

Czytaj dalej
Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej

Zasobniki emaliowane pionowe

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Zasobniki c.w.u. pionowe

Zasobniki c.w.u. pionowe stanowią praktyczne rozwiązanie do małych pomieszczeń kotłowni. Dzięki orientacji pionowej, zasobniki mogą być umieszczone nawet w szafie, która zapewnia im dodatkową osłonę i wpływa na estetykę wnętrza. Można je też łatwo umieścić w bezpośrednim sąsiedztwie kotła grzewczego bez potrzeby stosowania skomplikowanych metod podwieszania.

W asortymencie posiadamy zasobniki emaliowane pionowe marki KOSPEL oraz naszej własnej marki WEBER. Poszczególne modele są wyposażone w jedną lub dwie wężownice, dzięki czemu różnią się efektywnością grzewczą. Liczba wężownic nie idzie w parze z pojemnością zasobnika. W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się zarówno zbiorniki pionowe 300-litrowe z 1 wężownicą, jak i 200-litrowe z dwiema wężownicami. Wszystkie dostępne modele są wyposażone w podwójne ścianki izolowane termicznie specjalnym wkładem piankowym. Pozwala to na znacznie ograniczenie utraty ciepła przez podgrzaną wodę i wpływa na zużycie energii.

Do małych domów jednorodzinnych polecamy emaliowane zasobniki pionowe o pojemności 100-300 litrów. Dla rodzin o większym zapotrzebowaniu na wodę lepszym wyborem będą duże zasobniki 1000-1500-litrowe. W asortymencie hurtowni posiadamy też anody magnezowe oraz anody tytanowe do zasobników. 

Sprawdź też: przepływowe podgrzewacze wody w super cenie!