Zasobnik emaliowany z 2 wężownicami 200 l WEBER W2 200

Indeks 01010056
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 200 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 2 wężownicami, w izolacji termicznej o grubości 50 mm zabezpieczonej płaszczem typu skay, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach.

2 522,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 20 - 22 kwiecień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 220,00 zł

Loading...

Zasobnik emaliowany z 2 wężownicami 200 l WEBER W2 200

OGÓLNE INFORMACJE

Zasobnik cieplej wody 200l WEBER W2 to wysokiej klasy urządzenie, które charakteryzuje się wysoką sprawnością, a także estetycznym wyglądem. Najwyższa klasa emalii, a także anoda magnezowa stanowią maksymalne zabezpieczenia zasobników przed korozją i jednoczesne wydłużenie jego działalności.

Dużym plusem jest 4-letnia gwarancja na urządzenie. Zasobnik CWU 200l wyposażony jest w dwie wężownice o wysokiej wydajności, które umożliwiają połączenie różnych źródeł ciepła, m.in. systemy solarne, kotły C.O., czy pompy ciepła. Dzięki manualnemu termometrowi możliwy jest odczyt temperatury bez stosowania dodatkowych urządzeń.

Izolacja termiczna z pianki poliuretanowej sprawia, że poziom efektywnośc dedykowanego zasobnika zachowany jest na wysokim poziomie. Płaszcz PCV jest zapewnieniem maksymalnej ochrony przed uszkodzeniem, a także estetycznego wyglądu, ponieważ bardzo łatwo się czyści.

GŁÓWNE ZALETY

  • Zasobnik ciepłej wody użytkowej WEBER to wysokiej klasy urządzenie charakteryzujące się najwyższą sprawnością oraz estetycznym wyglądem.
  • Wysokiej klasy warstwa emalii oraz anoda magnezowa stanowią maksymalne zabezpieczenie zasobnika przed korozją wydłużając maksymalnie jego żywotność. Producent udziela 4 letniej gwarancji na urządzenie.
  • Dwie wężownice o wysokiej wydajności umożliwiają podłączenie takich źródeł ciepła takich jak między innymi system solarny, kotły c.o., pompy ciepła, itp.
  • Manualny termometr gwarantuje odczyt temperatury bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.
  • Izolacja termiczna o grubości 50 mm z pianki poliuretanowej gwarantuje najwyższy poziom efektywności energetycznej.
  • Płaszcz PCV zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami oraz estetyczny wygląd dzięki możliwości łatwego czyszczenia. Standardowo urządzenie wyposażone jest w płaszcz w kolorze szarym.

UWAGA!
Wymiary zasobnika mogą się różnić od podanych na stronie w zależności od dostępności.

PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa dystrybucji
D
Model
W2
Pojemność
200l
Ilość wężownic
2
Orientacja
Pionowa