Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Wentylatory i wiatraki stojące (podłogowe)

Wiatraki i wentylatory stojące (podłogowe) to idealne rozwiązanie na upały, do domu, biura, jak i w każdego innego miejsca z dostępem do zasilania elektrycznego. W ofercie naszego sklepu znają Państwo nowoczesne wentylatory (wiatraki) stojące, podłogowe i biurkowe, także z możliwością montażu na ścianie, renomowanej marki Maltec i V-TAC. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przewód zasilający
Filtruj

Wentylator, wiatrak (domowy, biurowy) - urządzenie chłodzące, które warto mieć!

Gdy za oknem pojawia się upał, w naszych pomieszczeniach zaczyna doskwierać zaduch, co bardzo niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie i komfort. Znacznie utrudnia codzienne czynności, zarówno te domowe, jak i zawodowe. W takim okresie, na ratunek przychodzą klimatyzatory lub klasyczne wentylatory i wiatraki stojące i podłogowe (domowe, biurowe i inne), dostępne w szerokiej ofercie rodzajów i dodatkowych funkcjonalności.

Zalety wentylatorów stojących, podłogowych

Zaletą wentylatorów (wiatraków) nad klimatyzatorami jest to, że do działania nie wymagają wykonywania specjalnych instalacji, a jedynie podłączenia do prądu. Wentylator stojący (podłogowy) jest też łatwy w przenoszeniu, a ich nowoczesne odpowiedniki są znacznie bardziej energooszczędne i posiadają wiele praktycznych funkcji. Ciekawym rozwiązaniem tutaj jest wentylator z nawilżaczem — mgiełką wodną, która poprawia wilgotność w pomieszczeniu, jest także świetną propozycją dla alergików i astmatyków. Kolejną wartą uwagi propozycją jest wentylator - wiatrak podłogowy z oscylacją, która zapewni równomierne rozprowadzanie schłodzonego powietrza po całym pomieszczeniu. Do zalet wiatraków i wentylatorów zaliczamy także to, że są:

  • dostępne w przystępnej cenie
  • łatwe w montażu i obsłudze
  • niewielkich gabarytów oraz posiadające estetyczny, minimalistyczny design pasujący do każdego wnętrza
  • o szerokim zakresie zastosowania (do domu, biura, lokalu, gabinetu, pokoju dziecięcego, itd.)

Rodzaje wiatraków stojących i podłogowych

W ofercie naszej hurtowni dostępne są różne rodzaje wiatraków stojących i podłogowych. Jednym z ciekawych rozwiązań jest niewielkich rozmiarów wiatrak biurkowy, który również można zamontować na ścianie. Są też dostępne klasyczne wiatraki podłogowe z dodatkowymi funkcjonalnościami takimi jak wcześniej wspomniana oscylacja czy mgiełka wodna oraz nowoczesne wentylatory kolumnowe o minimalistycznej i nowoczesnej obudowie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie daj się zaskoczyć upałom! Sprawdź też wiatraki przemysłowe i klimatyzatory przenośne.