Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zawory do gazu

Zawory kulowe do gazu wykonane z mosiądzu i stali do otwierania i zamykania przewodów gazowych, posiadające niezbędne wymagania i normy międzynarodowe. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Zawory kulowe do gazu — właściwości i zastosowanie

Zawory do gazu, w tym zawory kulowe, które znajdziecie w naszej ofercie, odpowiadają wymaganiom norm międzynarodowych. Posiadają również wszystkie niezbędne atesty, które dopuszczają je do pracy w instalacjach gazowych.

Zawory kulowe do gazu służą do otwierania i zamykania przewodów gazowych, dzięki którym możliwy jest przepływ gazu doprowadzanego do systemów ogrzewania lub różnych innych instalacji. Sprawdzą się w instalacjach gazowych zarówno w budynkach prywatnych, jak i użyteczności publicznej. Mogą pracować w temperaturze od -20°C do +60°C. Zawory gazowe wykonane są z mosiądzu i stali, co czyni je bardzo trwałymi i odpornymi na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz mechaniczne działania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W naszym sklepie dostępna jest kompletna armatura gazowa oraz kotły gazowe. Dostępne są również skrzynki gazowe w konkurencyjnych cenach. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.