Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Sterowniki do podłogówki (ogrzewania podłogowego)

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Przewodowe i bezprzewodowe sterowniki pokojowe do ogrzewania podłogowego

Dzięki dostępnym w naszej ofercie produktom możliwe jest łatwe, dokładne oraz oszczędne sterowanie temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach. Prezentowane tutaj sterowniki (regulatory, termostaty) pokojowe do ogrzewania podłogowego to urządzenie elektryczne, dzięki którym możliwe jest ustawienie nie tylko samej temperatury grzania, ale także przedziału godzinowego, podczas którego jest ono uruchamiane.

Jakie korzyści przynoszą sterowniki do podłogówki?

Nowoczesne sterowniki dedykowane do podłogówki to przede wszystkim wygoda użytkowania oraz rozważne gospodarowanie energią grzewczą. Pozwalają w łatwy sposób zaprogramować pracę ogrzewania podłogowego, zapewniając wysoki komfort cieplny w konkretnych pomieszczeniach dostosowany do pory dnia czy indywidualnych preferencji użytkownika. Dzięki tym urządzeniom racjonalnie wykorzystujemy wytworzone ciepło, co przekłada się na realne oszczędności i niższe rachunki. 

Sterowniki do podłogówki dostępne w sklepie SWATT

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe sterowniki do podłogówki. wybrane modele posiadają LEDowy wyświetlacz, który daje możliwość precyzji w określaniu temperatury z dokładnością do 0,1°C. Możliwe jest także ustawienie opcji dzień / noc, która reguluje moc grzewczą systemów ogrzewania podłogowego, w zależności od pory dnia. Regulator (termostat) pokojowy stworzony został zatem po to, by wspomagać prace różnych systemów ogrzewania: podłogowe, gazowe, elektryczne oraz centralne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź też akcesoria do ogrzewania podłogowego w super cenach.