Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Sterowniki do ogrzewania podłogowego (podłogówki)

Sterowniki do ogrzewania podłogowego (podłogówki) to urządzenia, które umożliwiają w łatwy, automatyczny i oszczędny sposób sterować temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach. W ofercie naszego sklepu dostępne są sterowniki do podłogówki renomowanego producenta Tech Sterowniki

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Przewodowe i bezprzewodowe sterowniki pokojowe do ogrzewania podłogowego

Dzięki dostępnym w naszej ofercie produktom możliwe jest łatwe, dokładne oraz oszczędne sterowanie temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach. Prezentowane tutaj sterowniki (regulatory, termostaty) pokojowe do ogrzewania podłogowego to urządzenie elektryczne, dzięki którym możliwe jest ustawienie nie tylko samej temperatury grzania, ale także przedziału godzinowego, podczas którego jest ono uruchamiane.

Jakie korzyści przynoszą sterowniki do podłogówki?

Nowoczesne sterowniki dedykowane do podłogówki to przede wszystkim wygoda użytkowania oraz rozważne gospodarowanie energią grzewczą. Pozwalają w łatwy sposób zaprogramować pracę ogrzewania podłogowego, zapewniając wysoki komfort cieplny w konkretnych pomieszczeniach dostosowany do pory dnia czy indywidualnych preferencji użytkownika. Dzięki tym urządzeniom racjonalnie wykorzystujemy wytworzone ciepło, co przekłada się na realne oszczędności i niższe rachunki. 

Sterowniki do ogrzewania podłogowego dostępne w sklepie SWATT

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe sterowniki do ogrzewania podłogowego (podłogówki). Wybrane modele posiadają LEDowy wyświetlacz, który daje możliwość precyzji w określaniu temperatury z dokładnością do 0,1°C. Możliwe jest także ustawienie opcji dzień / noc, która reguluje moc grzewczą systemów ogrzewania podłogowego, w zależności od pory dnia. Regulator (termostat) pokojowy stworzony został zatem po to, by wspomagać prace różnych systemów ogrzewania: podłogowe, gazowe, elektryczne oraz centralne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź też akcesoria do ogrzewania podłogowego w super cenach.