Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Nawilżacze powietrza

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Nawilżacze powietrza - zadbaj o dobre nawilżenie powietrza w swoim domu!

Suche powietrze to powszechny problem w wielu domach i mieszkaniach, szczególnie w okresie grzewczym, ale nie tylko! Z suchym powietrzem mamy również bardzo często do czynienia w okresie letnim, kiedy ogrzewanie jest wyłączone. Jak wiemy, odpowiednia wilgotność powietrza w pomieszczeniu jest bardzo istotna dla naszego zdrowia. Zarówno zbyt suche powietrze, jak i zbyt duża wilgotność w domu nie jest dobra dla zdrowia ludzi, zwierząt, a także roślin i przedmiotów w naszych domach i mieszkaniach. W przypadku suchego powietrza na ratunek przychodzą nawilżacze powietrza!

Po czym poznać, że potrzebujemy nawilżacz powietrza?

Nawilżacz powietrza to szczególnie przydatne urządzenie, gdy masz problemy z oddychaniem, suchością w gardle, wysuszoną i swędzącą skórą, snem, bólem głowy, alergiami, a także gdy jesteś alergikiem - suche powietrze wzmaga unoszenie się kurzu. W naszej ofercie dostępny jest ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z funkcją aromaterapii, który nie tylko zadba o poprawne nawilżenie powietrza w Twoim domu, ale także wprawi w dobry nastrój. Przeczytaj też nasz poradnik: Wilgoć w domu - jaki ma wpływ na zdrowie człowieka, w którym poruszamy problemy i sposoby radzenia sobie zarówno ze zbyt niską jak i zbyt wysoką wilgotnością powietrza. 

W naszym sklepie dostępne są również oczyszczacze powietrza z nawilżaczem, które zadbają nie tylko o dobre nawilżenie powietrza, ale także o jakość powietrza.