Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Świetlówki LED

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Lampa świetlówka - nowoczesne i energooszczędne oświetlenie


Posiadamy szeroki asortyment świetlówek LED, które są idealnym zamiennikiem tradycyjnej świetlówki gazowej.  Ich głównymi zaletami w porównaniu do poprzedniczek jest oszczędność energii i natychmiastowy start. Dzięki zastosowaniu diod LED, stała się ona także odporniejsza na różnego rodzaju wstrząsy, przez które stare zamienniki mogłyby się uszkodzić. Nowa technologia świetlówek LED wiąże się również z żywotnością tego oświetlenia. Są używane do oświetlenia garaży, biur, sklepów, czy dużych obiektów przemysłowych.

Dlaczego warto zdecydować się na lampy typu świetlówki LED?

Lampy świetlówki LED stają się coraz bardziej popularną opcją dla potrzeb oświetleniowych ze względu na ich długą żywotność, niskie zużycie energii i zdolność do emitowania tylko minimalnej ilości ciepła. Są ekologiczne – wydzielają bardzo małe ilości dwutlenku węgla i promieniowania UV oraz bardzo dobrze doświetlają wnętrze. To tylko część ich zalet. Najczęściej dostępne są lampy typu świetlówki LED emitujące światło o barwie zimnej lub naturalnej, która jest najlepsza do pracy, dlatego używane są najczęściej w biurach, przestrzeniach publicznych, czy obiektach magazynowych i przemysłowych.

Sprawdź również wysokiej jakości lampy przemysłowe oraz oświetlenie zewnętrzne dostępne w naszym sklepie z energooszczędnym oświetleniem. Zapewniamy bogaty wybór, atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówień.