Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy ciepła powietrze - woda

W ofercie sklepu dostępne są pompy ciepła powietrze - woda (powietrzne) do centralnego ogrzewania (c.o.) i ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) wiodących marek w korzystnych cenach.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przewód zasilający
Filtruj

Pompy ciepła c.o. i c.w.u.

Pompy ciepła to urządzenia, które pozwalają na ogrzewanie wody użytkowej (c.w.u.) w obiektach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, jak również na ogrzewanie pomieszczeń (c.o.) stanowiąc główne i jedyne źródło ciepła dla budynku. Co więcej, zapewniają również chłodzenie pomieszczeń latem, czyniąc je wielofunkcyjnym urządzeniem na miarę obecnych czasów. Nowością w naszej ofercie są pompy ciepła do basenu marki Heiko.

Pompy ciepła powietrze - woda są jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań. Cechuje je wysoka efektywność. Przeznaczone są do centralnego ogrzewania budynku (c.o.) i wody użytkowej (c.w.u.), nie płacąc wysokich rachunków za prąd, gaz czy opał. Wszystko to dzięki wykorzystaniu naturalnych źródeł ciepła, takich jak energia słoneczna czy geotermalna. Ponadto pompy ciepła powietrzne można połączyć z fotowoltaiką, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej energooszczędne, efektywne i przyjazne dla środowiska. Ich jedną z wielu niepodważalnych zalet jest brak emisji spalin oraz zanieczyszczeń. Wyraźnie przyczyniają się do poprawy jakości powietrza!

Przeczytaj też:

Pompy ciepła powietrzne — szeroka oferta hurtowni i sklepu internetowego SWATT

W ofercie hurtowni i sklepu internetowego SWATT znajdą Państwo pompy ciepła powietrzne (powietrze - woda), gdyż są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, łączą w sobie niską cenę oraz odpowiednio wysoką efektywność. Pompy ciepła solankowe lub głębinowe to zazwyczaj dwukrotnie większy wydatek w stosunku do wersji powietrze — woda przy nieznacznie wyższej sprawności. Dla polskich warunków klimatycznych są pompy ciepła powietrze woda są najlepszym wyborem.

W sklepie dostępne są pompy ciepła powietrzne do c.o. i c.w.u. zintegrowane z zasobnikiem, jak i bez niego. Asortyment obejmuje również pompy ciepła typu split i pompy ciepła monoblok, a także inne akcesoria niezbędne do ich montażu. W ofercie także dostępny płyn solarny - glikol polipropylenowy.

Na jakie urządzenia warto zwrócić uwagę?

Naszym zdaniem warta uwagi jest: pompa ciepła PANASONIC z serii T—CUP, pompa ciepła LG Therma V, pompa ciepła KAISAI, pompa ciepła HAIER super aqua w atrakcyjnym zestawie, ale także urządzenia marki Nexus, Heiko, czy też pompa ciepła AristonW razie wątpliwości lub problemu z dobraniem odpowiedniego urządzenia zapraszamy do kontaktu. 

Posiadamy specjalne ceny pomp ciepła dla instalatorów — stwórz konto firmowe, zaloguj się i sprawdź naszą ofertę!