Podkategorie

 • Pompy ciepła do c.w.u. zintegrowane z zasobnikiem
 • Pompy ciepła do c.w.u. bez zasobnika

  Pompy ciepła do c.w.u. bez zasobnika

  Pompa ciepła do CWU pozwala na przygotowanie ciepłej wody przy użyciu osobnego zasobnika niemal każdego typu. Nasze pompy charakteryzują się klasą energetyczną A, co zapewnia im bardzo ekonomiczne zużycie energii przy jednoczesnej wysokiej wydajności. Wysokiej jakości komponenty, z których tworzone są oferowane przez nas pompy zapewniają im wieloletnią żywotność oraz sprawność. Pompy posiadają szereg rozmaitych funkcji dodatkowych, takich jak chłodzenie pomieszczeń za pomocą powietrza wylotowego, automatyczne odszranianie parownika, czy możliwość pełnego sterowania grzałkami i sterownikami pozwala całkowicie dostosować działanie tych urządzeń do naszych preferencji. Prostota montażu oraz obsługi pozwala na w pełni swobodne umieszczenie urządzenia w dogodnym dla nas miejscu. Oferujemy produkty polskie, od zaufanych producentów.

 • Pompy ciepła do c.o. typu split
 • Pompy ciepła do c.o. typu monoblok
 • Zasobniki

  Zasobniki

  Zasobniki, które znajdują się w naszej ofercie, umożliwiają podłączenie pompy ciepła. W izolacji termicznej o grubości 50 mm, która jest zabezpieczona płaszczem typu sky, zasobniki są pewnym, sprawnym oraz trwałym rozwiązaniem. Sprawdza się przy podgrzewaniu i magazynowaniu wody użytkowej w dowolnych typach obiektu. Przed zdecydowaniem się na montaż pompy ciepła należy wziąć pod uwagę to, że pompy wymagają innego typu zasobników niż tradycyjne kotły. Niewielka temperatura zasilania, a także współpraca z grzałką zasobnika mają duży wpływ na współpracę z instalacjami c.w.u. Zasobnik pionowy gwarantuje największa wydajność cieplną oraz optymalne wykorzystanie zalet pomp i kolektorów słonecznych. Wymienniki zabezpieczane są emalią ceramiczną oraz zestawem anod magnezowych, które umożliwiają długie, bezproblemowe użytkowanie.

 • Pozostałe elementy
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Pompy ciepła

Pompa ciepła jest urządzeniem, które pozwala na ogrzewanie wody w obiektach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Pompa jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań, przy czym cechuje się wysoką efektywnością. Dzięki temu urządzeniu możemy ogrzewać budynek i wodę, nie płacąc wysokich rachunków za prąd, gaz czy opał. Wszystko to dzięki wykorzystaniu naturalnych źródeł ciepła takich jak energia słoneczna czy geotermalna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp. W naszym sklepie znajdziecie państwo zarówno urządzenia zintegrowane z zasobnikiem, jak i bez niego. W asortymencie posiadamy też pompy typu slit i monoblok, a także inne akcesoria. W razie wątpliwości lub problemy z dobraniem odpowiedniego urządzenia zapraszamy do kontaktu.