Produkty

Co o nas mówią

Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Jestem zadowolony z otrzymanego towaru, i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe pompy Dambat / IBO

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne pompy głębinowe i inne urządzenia pompujące do Twojego domu, ogrodu, sadu czy firmy…

Czytaj dalej
Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej

Pompy ciepła powietrze - woda

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 122 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 122 elementów

Pompy ciepła c.o. i c.w.u.

Pompy ciepła to urządzenia, które pozwalają na ogrzewanie wody użytkowej w obiektach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, jak również na ogrzewanie pomieszczeń stanowiąc główne i jedyne źródło ciepła dla budynku. Co więcej, pompy ciepła zapewniają również chłodzenie pomieszczeń latem, czyniąc je wielofunkcyjnym urządzeniem na miarę obecnych czasów.

Pompy ciepła powietrzne są jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań. Cechuje je wysoka efektywność. Przeznaczone są do centralnego ogrzewania budynku (c.o.) i wody użytkowej (c.w.u.), nie płacąc wysokich rachunków za prąd, gaz czy opał. Wszystko to dzięki wykorzystaniu naturalnych źródeł ciepła, takich jak energia słoneczna czy geotermalna. Ponadto, pompy ciepła powietrzne można połączyć z instalacją fotowoltaiczną, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej energooszczędne, efektywne i przyjazne dla środowiska. Ich jedną z wielu niepodważalnych zalet jest brak emisji spalin oraz zanieczyszczeń. Wyraźnie przyczyniają się do poprawy jakości powietrza!

Dostępne rodzaje i opłacalność pompy ciepła

Podziału pomp ciepła można dokonać na dwa sposoby, tzn. pod kątem przeznaczenia lub pod kątem konstrukcji połączonej z zasadą działania.
Ze względu na przeznaczenie dzieli się je na pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz pompy ciepła do centralnego ogrzewania (c.o.)Ze względu na konstrukcję połączoną z zasadą działania, rozróżnia się pompy ciepła powietrze — woda, solanka — woda lub glikol — woda. Pierwsze rozwiązanie polega na pobieraniu ciepła z powietrza. Drugie na pobieraniu ciepła z gruntu za pośrednictwem poziomych rur umieszczonych pod jego powierzchnią. Trzecie polega na pobieraniu ciepła z gruntu za pośrednictwem głębokich odwiertów. Pompy ciepła powietrze — woda zarówno w wersji do produkcji wody użytkowej (pompy ciepła c.w.u.), jak i w wersji do centralnego ogrzewania (pompy ciepła c.o.) mogą być ponadto oferowane jako wersja split (jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrza) lub monoblok (całe urządzenie zawarte w jednej obudowie). 

Pompy ciepła powietrzne są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, gdyż łączą w sobie niską cenę oraz odpowiednio wysoką efektywność. Pompy ciepła solankowe lub głębinowe to zazwyczaj dwukrotnie większy wydatek w stosunku do wersji powietrze — woda przy nieznacznie wyższej sprawności. Podsumowując, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla polskich warunków klimatycznych są pompy ciepła powietrze woda.

Pompy ciepła powietrzne — szeroka oferta hurtowni i sklepu internetowego SWATT

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomp ciepła w sklepie internetowym Swatt.pl.  W ofercie hurtowni znajdą Państwo pompy ciepła powietrzne zintegrowane z zasobnikiem, jak i bez niego. Asortyment obejmuje również pompy ciepła typu split i pompy ciepła monoblok, a także inne akcesoria niezbędne do ich montażu. 

Na jakie urządzenia warto zwrócić uwagę? Naszym zdaniem warta uwagi jest: pompa ciepła PANASONIC z serii T—CUP, pompa ciepła LG Therma V, pompa ciepła HAIER super aqua w wersji monoblok, ale także urządzenia marki Nexus, Kasai czy też pompa ciepła Ariston nuos primo w zestawie z zasobnikiem. W razie wątpliwości lub problemu z dobraniem odpowiedniego urządzenia zapraszamy do kontaktu. 

Posiadamy specjalne ceny pomp ciepła dla instalatorów - stwórz konto firmowe, zaloguj się i sprawdź naszą ofertę!