Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Pompy ciepła powietrze - woda

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 138 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 138 elementów

Pompy ciepła c.o. i c.w.u.

Pompy ciepła to urządzenia, które pozwalają na ogrzewanie wody użytkowej (c.w.u.) w obiektach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, jak również na ogrzewanie pomieszczeń (c.o.) stanowiąc główne i jedyne źródło ciepła dla budynku. Co więcej, zapewniają również chłodzenie pomieszczeń latem, czyniąc je wielofunkcyjnym urządzeniem na miarę obecnych czasów. 

Pompy ciepła powietrze - woda są jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań. Cechuje je wysoka efektywność. Przeznaczone są do centralnego ogrzewania budynku (c.o.) i wody użytkowej (c.w.u.), nie płacąc wysokich rachunków za prąd, gaz czy opał. Wszystko to dzięki wykorzystaniu naturalnych źródeł ciepła, takich jak energia słoneczna czy geotermalna. Ponadto pompy ciepła powietrzne można połączyć z fotowoltaiką, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej energooszczędne, efektywne i przyjazne dla środowiska. Ich jedną z wielu niepodważalnych zalet jest brak emisji spalin oraz zanieczyszczeń. Wyraźnie przyczyniają się do poprawy jakości powietrza!

Przeczytaj też:

Pompy ciepła powietrzne — szeroka oferta hurtowni i sklepu internetowego SWATT

W ofercie hurtowni i sklepu internetowego SWATT znajdą Państwo pompy ciepła powietrzne (powietrze - woda), gdyż są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, łączą w sobie niską cenę oraz odpowiednio wysoką efektywność. Pompy ciepła solankowe lub głębinowe to zazwyczaj dwukrotnie większy wydatek w stosunku do wersji powietrze — woda przy nieznacznie wyższej sprawności. Dla polskich warunków klimatycznych są pompy ciepła powietrze woda są najlepszym wyborem.

W sklepie dostępne są pompy ciepła powietrzne do c.o. i c.w.u. zintegrowane z zasobnikiem, jak i bez niego. Asortyment obejmuje również pompy ciepła typu split i pompy ciepła monoblok, a także inne akcesoria niezbędne do ich montażu. W ofercie także dostępny płyn solarny - glikol polipropylenowy.

Na jakie urządzenia warto zwrócić uwagę?

Naszym zdaniem warta uwagi jest: pompa ciepła PANASONIC z serii T—CUP, pompa ciepła LG Therma V, pompa ciepła KAISAI, pompa ciepła HAIER super aqua w atrakcyjnym zestawie, ale także urządzenia marki Nexus, Heiko, czy też pompa ciepła AristonW razie wątpliwości lub problemu z dobraniem odpowiedniego urządzenia zapraszamy do kontaktu. 

Posiadamy specjalne ceny pomp ciepła dla instalatorów — stwórz konto firmowe, zaloguj się i sprawdź naszą ofertę!