Aktualności

Swatt.pl w Toruniu

9 oraz 10 marca spotkaliśmy się z Państwem na targach "Od działki po dom" w Toruniu. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że zaprezentowane przez nas produkty spotkały się z dużym...

Czytaj dalej
Zapraszamy na targi 'Od działki po dom' do Torunia!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach w Toruniu i odwiedzin na naszym stoisku, gdzie będą mieli Państwo okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi Doradcami...

Czytaj dalej
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach BUDMA 2019

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Klientom, Partnerom handlowym i Gościom za spotkanie z nami podczas tegorocznych Targów BUDMA 2019.

Czytaj dalej
Zapraszamy na targi BUDMA 2019

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach i odwiedzin na naszym stoisku, gdzie będą mieli Państwo okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi Doradcami Technicznymi.

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Pompy ciepła

Pompa ciepła jest urządzeniem, które pozwala na ogrzewanie wody w obiektach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Pompa jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań, przy czym cechuje się wysoką efektywnością. Dzięki temu urządzeniu możemy ogrzewać budynek i wodę, nie płacąc wysokich rachunków za prąd, gaz czy opał. Wszystko to dzięki wykorzystaniu naturalnych źródeł ciepła takich jak energia słoneczna czy geotermalna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp. W naszym sklepie znajdziecie państwo zarówno urządzenia zintegrowane z zasobnikiem, jak i bez niego. W asortymencie posiadamy też pompy typu slit i monoblok, a także inne akcesoria. W razie wątpliwości lub problemy z dobraniem odpowiedniego urządzenia zapraszamy do kontaktu.