Produkty

Co o nas mówią

Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Jestem zadowolony z otrzymanego towaru, i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe pompy Dambat / Ibo

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne pompy głębinowe i inne urządzenia pompujące do Twojego domu, ogrodu, sadu czy firmy…

Czytaj dalej
Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej

Biokominki - kominki na biopaliwo

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Biokominek WEBER BIO Z PIO 1150

  Przeznaczenie: Ekologiczne biokominki WEBER BIO są przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń, w których nie ma możliwości podłączenia do komina. Zapewniają niesamowity klimat w dowolnego typu obiektach. Oferowana wersja biokominka umożliwia estetyczny montaż na ścianie, bez konieczności dodatkowych robót wykończeniowych.

  Oczekiwanie na dostawę
  330,00 zł (brutto)
  Więcej
 • Biokominek WEBER BIO W PIO 1150

  Przeznaczenie: Ekologiczne biokominki WEBER BIO są przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Dodają wnętrzom wyjątkowy klimat i przytulność. Oferowany model umożliwia 3 wersje montażu, tzn. bezpośrednio na ścianie, poprzez zabudowę we wnęce ściennej lub w narożu.

  Oczekiwanie na dostawę
  346,00 zł (brutto)
  Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Ekologiczne kominki na biopaliwo 

Oferowane w naszym sklepie biokominki to ekologiczne kominki na biopaliwo, to produkty, które znajdą swoje zastosowanie w każdym domu i mieszkaniu. Nie wydobywają szkodliwego dymu, czadu i wszystkich innych szkodliwych efektów, które mogą pojawiać się w wyniku spalania w standardowych kominkach. Podczas palenia nie wydziela się również dym, sadza czy popiół – są łatwe w utrzymaniu czystości. Biokominki są zasilane ekologicznym, bezzapachowym i nieszkodliwym paliwem w formie płynu lub żelu.

Biokominki – alternatywa dla tradycyjnego kominka 

Biokominki przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości podłączenia do komina, są więc najlepszą alternatywą dla tradycyjnego kominka. Dzięki nim możliwy jest relaks w każdych warunkach. Nasze ekologiczne kominki na biopaliwo zapewniają doznania niemal jak te z posiadania prawdziwego kominka. Co prawda nie zastąpią instalacji grzewczej, jednak przez to, że pali się w nich prawdziwy ogień, wydzielają przyjemne ciepło, którym można dogrzać pomieszczenie wprowadzając przyjemny klimat. Trzeba również zaznaczyć, że kominek na biopaliwo to rozwiązanie idealnie nie tylko do mieszkań i domów. Są dostępne modele, które można zamontować także na trasie, w ogrodzie, a także w przestrzeniach publicznych (np. w kawiarni, restauracji, hotelu, itp.) i nie potrzebujemy do tego żadnych pozwoleń.

Biokominki narożne, naścienne i do zabudowy - polski producent

W ofercie naszego sklepu posiadamy biokominki, które można zamontować w ścianie oraz w narożu jako kominek wiszący, a nawet wewnątrz przygotowanej obudowy. Ponadto, w naszej ofercie znajdziecie także bio-paliwo do ekologicznych kominków, ozdobne kamienie do biokominków i wiele innych przydatnych akcesoriów, które niezbędne są do uzupełnień kominkowych. Tym, co wyróżnia je na tle konkurencyjnych produktów tego typu, to ich prosty i uniwersalny design, minimalizm, wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - w przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu!