Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Biokominki - kominki na biopaliwo

Ekologiczne kominki na biopaliwo 

Oferowane w naszym sklepie biokominki to ekologiczne kominki na biopaliwo, to produkty, które znajdą swoje zastosowanie w każdym domu i mieszkaniu. Nie wydobywają szkodliwego dymu, czadu i wszystkich innych szkodliwych efektów, które mogą pojawiać się w wyniku spalania w standardowych kominkach. Podczas palenia nie wydziela się również dym, sadza czy popiół – są łatwe w utrzymaniu czystości. Biokominki są zasilane ekologicznym, bezzapachowym i nieszkodliwym paliwem w formie płynu lub żelu.

Biokominki – alternatywa dla tradycyjnego kominka 

Biokominki przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości podłączenia do komina, są więc najlepszą alternatywą dla tradycyjnego kominka. Dzięki nim możliwy jest relaks w każdych warunkach. Nasze ekologiczne kominki na biopaliwo zapewniają doznania niemal jak te z posiadania prawdziwego kominka. Co prawda nie zastąpią instalacji grzewczej, jednak przez to, że pali się w nich prawdziwy ogień, wydzielają przyjemne ciepło, którym można dogrzać pomieszczenie wprowadzając przyjemny klimat. Trzeba również zaznaczyć, że kominek na biopaliwo to rozwiązanie idealnie nie tylko do mieszkań i domów. Są dostępne modele, które można zamontować także na trasie, w ogrodzie, a także w przestrzeniach publicznych (np. w kawiarni, restauracji, hotelu, itp.) i nie potrzebujemy do tego żadnych pozwoleń.

Biokominki narożne, naścienne i do zabudowy - polski producent

W ofercie naszego sklepu posiadamy biokominki, które można zamontować w ścianie oraz w narożu jako kominek wiszący, a nawet wewnątrz przygotowanej obudowy. Ponadto, w naszej ofercie znajdziecie także bio-paliwo do ekologicznych kominków, ozdobne kamienie do biokominków i wiele innych przydatnych akcesoriów, które niezbędne są do uzupełnień kominkowych. Tym, co wyróżnia je na tle konkurencyjnych produktów tego typu, to ich prosty i uniwersalny design, minimalizm, wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - w przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.