Aktualności

Promocja na elektronarzędzia we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najnowszej promocji na elektronarzędzia. Promocja dostępna w naszym stacjonarnym sklepie we Wrocławiu - koniecznie wejdź i poznaj szczegóły...

Czytaj dalej
Spotkajmy się na targach w Poznaniu, Toruniu, Sosnowcu i Krakowie.

Rok 2019 będzie dla nas bardzo intensywny! Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi do...

Czytaj dalej
Sklep stacjonarny z narzędziami we Wrocławiu

Sklep stacjonarny z narzędziami renomowanych marek Black & Decker oraz DeWALT we Wrocławiu już otwarty, serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
Swatt.pl na Instalacjach 2018 - wideorelacja

Czytaj dalej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 88 elementów

Systemy solarne

System solarny to instalacja złożona z dopasowanych i współpracujących ze sobą elementów. Systemy te najczęściej stosuje się do podgrzewania wody w domach jednorodzinnych i innych obiektach mieszkalnych. Użycie tego rozwiązania pozwala zaoszczędzić energię elektryczną oraz opał, jeśli takowego używamy. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy, z których można stworzyć dobrze działający i energooszczędny system solarny. Tak więc możemy zaproponować kolektory słoneczne o różnych, jednakże zawsze zadowalających parametrach. Ponadto w ofercie mamy również zasobniki C.W.U, systemy pompowe, zestawy montażowe i przyłączeniowe, a także systemy sterowania. Osobom lubiącym gotowe rozwiązania, proponujemy kompletne zestawy solarne gotowe do bezpośredniego montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.