Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Systemy solarne

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Systemy solarne - oferta hurtowni SWATT

System solarny to instalacja złożona z dopasowanych i współpracujących ze sobą elementów. Systemy solarne najczęściej stosuje się do podgrzewania wody w domach jednorodzinnych i innych obiektach mieszkalnych. Użycie tego rozwiązania pozwala zaoszczędzić energię elektryczną oraz opał, jeśli takowego używamy.

W ofercie hurtowni i sklepu internetowego SWATT znajdą Państwo wszystkie elementy, z których można stworzyć dobrze działający i energooszczędny system solarny. Tak więc są oferowane kolektory słoneczne o różnych, jednakże zawsze zadowalających parametrach, zasobniki C.W.U. dedykowane do instalacji solarnych, grupy pompowe, kompletne zestawy montażowe i przyłączeniowe do systemów solarnych, a także systemy sterowania instalacją solarną i glikol polipropylenowy (płyn solarny). Osobom lubiącym gotowe rozwiązania, hurtownia proponuje kompletne zestawy solarne gotowe do bezpośredniego montażu. Nowością w naszej ofercie są kolektory słoneczne ciśnieniowe ze zbiornikiem w aż 3 pojemnościach do wyboru. To świetna alternatywa dla tradycyjnych systemów solarnych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów solarnych i nie tylko. Jeżeli są Państwo zainteresowani branżą Odnawialne Źródła Energii, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem. W razie wątpliwości lub problemu z dobraniem odpowiedniego urządzenia zachęcamy do kontaktu.