Podkategorie

 • Kolektory słoneczne

  Kolektory słoneczne

  Kolektor słoneczny umożliwia dodatkowe wspomaganie systemów centralnego ogrzewania, w tym również wody użytkowej. Jest to rozwiązanie ekologiczne, czerpiące z energii słonecznej. Część przetwarzająca promienie słoneczne na energię, czyli absorber wykonany jest z TINOXu, czyli materiału, który zapewnia pochłanianie światła na poziomie 95%, co daje znikome straty energii. Nasze kolektory słoneczne jako zestaw wykazują wydajność przez około 25 lat. Prezentowane przez nas produkty są pochodzenia polskiego, wykonane z najlepszych dostępnych komponentów. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty jakości oraz spełnia wszelkie normy, zarówno polskie, jak i europejskie. Nasza firma zapewnia 10 lat gwarancji na każdy kolektor słoneczny. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów oraz do kontaktu w przypadku wystąpienia pytań.

 • Kompletne zestawy bez zasobnika

  Kompletne zestawy bez zasobnika

  Zestaw solarny zawiera w sobie wszelkie niezbędne części, elementy i podzespoły do kompletnej instalacji ekologicznego i darmowego źródła energii, jaką są panele słoneczne. W zależności od wybranego zestawu, jego stosowanie wystarcza, by zaspokoić zapotrzebowanie na ciepłą wodę od 4 do 6 osób dziennie, co w przeliczeniu na ilość wody daje nawet 350 litrów! Panele wytwarzają nawet 60% energii koniecznej do podgrzania takiej ilości wody, co w rocznym ujęciu jest ogromną oszczędnością. Największymi zaletami tej konstrukcji jest brak konieczności ich obsługi, niezauważalne koszty użytkowania, a także wieloletnia, niezawodna sprawność. Są to produkty wytwarzane w Polsce, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Udzielamy dwuletniej gwarancji na każdy z podzespołów. Zapraszamy!

 • Kompletne zestawy z zasobnikiem c.w.u.
 • Kompletne zestawy z zasobnikiem c.o. i c.w.u.
 • Zasobniki c.w.u. jednowężownicowe
 • Zasobniki c.w.u. dwuwężownicowe
 • Zasobniki multifunkcyjne
 • Systemy sterowania
 • Grupy pompowe
 • Naczynia przeponowe
 • Zestawy montażowe
 • Zestawy przyłączeniowe
 • Przewody rurowe

  Przewody rurowe

  Rury solarne to skuteczne zabezpieczenie przewodów łączących jednostkę cieplną z czujnikiem temperatury kolektorów słonecznych. Dzięki ich wyjątkowej konstrukcji możliwe jest poprowadzenie przewodu bez konieczności stosowania złączek przy każdej zmianie kierunku kabla.  Wykorzystany w procesie produkcji kauczuk syntetyczny jest idealnym materiałem do tego typu ochrony przewodów, ze względu na swoje charakterystyczne cechy. Maksymalna temperatura, w której rura może prawidłowo funkcjonować to aż 140 stopni. Wysoka odporność na uszkodzenia oraz temperaturę zapewniają trwałą ochronę i skuteczne, niezawodne działanie paneli solarnych. W zestawach znajdują się dodatkowe złączki, które pozwalają na skrócenie przewodu i zastosowanie dowolnego koniecznego układu.

 • Płyny

  Płyny solarne

  Płyn solarny, który Państwu przedstawiamy, to całkowicie bezpieczny środek przeznaczony do każdego układu i instalacji, której zamarznięcie skutkuje nieprawidłowym funkcjonowaniem urządzenia, takich jak pompy, czy instalacje solarne. Bezpieczeństwo produkty zostało potwierdzone i atestowane przez Państwowy Zakład Higieny, a to dzięki pozyskiwaniu go w procesie tworzenia, a nie regeneracji, jak duża część tego typu zamienników. Dzięki utrzymaniu odczynu zasadowego specyfiku powyżej 7.5 PH mamy gwarancję, że nie wpłynie on negatywnie na stosowane urządzenia. Wręcz przeciwnie, poprawi ich funkcjonowanie, a w ogólnym ujęciu wydłuży ich żywotność. Oferujemy płyny o różnej temperaturze zamarzania przeznaczone do różnych urządzeń i warunków, a także o różnej pojemności, dzięki czemu dozowanie płynu będzie znacznie łatwiejsze.

 • Pozostałe elementy
 • Narzędzia
Pokazuje 1 - 73 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 73 z 73 elementów

Systemy solarne

System solarny to instalacja złożona z dopasowanych i współpracujących ze sobą elementów. Systemy te najczęściej stosuje się do podgrzewania wody w domach jednorodzinnych i innych obiektach mieszkalnych. Użycie tego rozwiązania pozwala zaoszczędzić energię elektryczną oraz opał, jeśli takowego używamy. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy, z których można stworzyć dobrze działający i energooszczędny system solarny. Tak więc możemy zaproponować kolektory słoneczne o różnych, jednakże zawsze zadowalających parametrach. Ponadto w ofercie mamy również zasobniki C.W.U, systemy pompowe, zestawy montażowe i przyłączeniowe, a także systemy sterowania. Osobom lubiącym gotowe rozwiązania, proponujemy kompletne zestawy solarne gotowe do bezpośredniego montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.