Zestaw montażowy rozszerzeniowy do 1 kolektora 2,0 dach płaski

Indeks 01010028
Stan: Nowy

Przeznaczenie: Zestaw uzupełniający do montażu 1 kolektora 2,0 na dachu płaskim, tarasie lub innym podłożu o nachyleniu nie większym niż 10 °. Uwaga zestaw należy montować, zawsze w połączeniu z zestawem montażowym  do 2 kolektorów w bateriach z nieparzystą ilością kolektorów.

PRODUKT POLSKI

405,30 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 21 - 23 czerwiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 171,15 zł

Loading...

Zestaw montażowy rozszerzeniowy do 1 kolektora 2,0 dach płaski

OGÓLNE INFORMACJE

Zestaw służy jako uzupełnienie w przypadku montażu nieparzystej ilości kolektorów typu Standard, Premium i Eco. Standardowe nachylenie zestawu wynosi 45° przy montażu na płaszczyźnie poziomej. Inne nachylenie można osiągnąć poprzez odpowiednie skrócenie belek. W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy niezbędne do montażu, za wyjątkiem łączników z podłożem. Ze względu na różnorodność podłoży, te elementy należy dobierać indywidualnie.

W przypadku montażu w jednej baterii parzystej ilości kolektorów, należy stosować krotność zestawu montażowego do 2 kolektorów. W przypadku montażu nieparzystej ilości kolektorów, należy stosować krotność zestawu montażowego do 2 kolektorów + zestaw montażowy uzupełniający do 1 kolektora.

Klasa dystrybucji
A