Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Rozdzielnice elektryczne

Rozdzielnica (skrzynka) elektryczna to bardzo istotny element każdej instalacji elektrycznej, zapewnia dystrybucję prądu do wszystkich obwodów budynku, służy do łączenia i rozgałęzienia przewodów elektrycznych. Zabezpiecza również przed pożarem lub ryzykiem porażenia wynikającym z przeciążeń, lub zwarć. Sprawdź naszą ofertę:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rozdzielnica (skrzynka) elektryczna — ważny element każdej instalacji elektrycznej

Biorąc pod uwagę złożoność systemu elektrycznego budynków, ważne jest posiadanie niezawodnej rozdzielnicy elektrycznej, która jest w stanie zapewnić dystrybucję energii do wszystkich obwodów w domu lub każdego innego budynku.

Czym jest i jaką pełni funkcję rozdzielnica elektryczna?

Rozdzielnica elektryczna (skrzynka elektryczna) to element instalacji elektrycznej, który służy do rozgałęziania i łączenia przewodów elektrycznych. Mogą być stosowane w domach, biurach i innych obiektach, aby zapewnić bezpieczne i efektywne dostarczanie energii elektrycznej. Rozdzielnia elektryczna pełni funkcję oddzielenia i zabezpieczenia instalacji elektrycznej. Oddziela ona poszczególne obwody i chroni je przed uszkodzeniami. Zabezpiecza także przed porażeniem lub pożarem wynikającym ze zwarć i przeciążeń.

Na co zwrócić uwagę wybierając skrzynkę elektryczną?

Skrzynka elektryczna ma być praktyczna, trwała i zapewniać bezpieczeństwo. Dzięki dostępnej szerokiej ofercie różnorodności możemy dobrać rozdzielnię, dostosowaną do potrzeb naszego budynku. Skrzynki elektryczne dostępne w naszym sklepie internetowym spełniają najwyższe standardy, niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozdzielni podtynkowej, natynkowej, hermetycznej, czy budowlanej — mamy je wszystkie dostępne na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Koniecznie sprawdź również kable i przewody elektryczne oraz wyłączniki nadprądowe dostępne w naszym sklepie.