Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Rekuperatory ścienne

Rekuperatory ścienne (pokojowe) kompaktowe dedykowane do pojedynczych pomieszczeń to nowoczesne, efektywne i energooszczędne rozwiązanie zapewniające odpowiednią wentylację powietrza w pomieszczeniach przy minimalizacji strat ciepła. Sprawdź dostępne rozwiązania:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rekuperator ścienny (pokojowy) kompaktowy do pojedynczych pomieszczeń

Nie od dziś wiadomo, jak istotna jest odpowiednia wentylacja budynku i zapewnienie odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniach. Idealnym rozwiązaniem jest rekuperacja - system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Jednak wykonanie tej instalacji wiąże się z dużym kosztem i remontem, rozwiązanie to jest wówczas szczególnie polecane przy budowie lub modernizacji budynku. W pozostałych przypadkach idealnym rozwiązaniem może być rekuperator ścienny (pokojowy), którego zakup i montaż wiąże się z dużo niższym kosztem, nie wymaga też wykonania instalacji sieci kanałów. 

Rekuperator ścienny kompaktowy to nowoczesne rozwiązanie do pojedynczych pomieszczeń, zapewniające odpowiednią wentylację oraz wymianę powietrza o temperaturze zbliżonej do tej panującej w pomieszczeniu (odprowadzanie powietrza zużytego z pomieszczeń i doprowadzanie świeżego powietrza z zewnątrz z jednoczesnym odzyskiem energii). Jest to rozwiązanie, które funkcjonalnością jest zbliżone do pełnowymiarowej rekuperacji.  Rekuperator ścienny montuje się na ścianie zewnętrznej danego pomieszczenia. Dołączona do zestawu rura teleskopowa umożliwia odpowiednie dostosowanie do grubości ściany. Aby jednak zapewnić odpowiednią wentylację w całym domu, wymagane jest użycie i zamontowanie kilku rekuperatorów ściennych.   

W ofercie naszego sklepu dostępne są rekuperatory ścienne (pokojowe) kompaktowe do pojedynczych pomieszczeń marki WEBER z różnymi dodatkowymi i przydatnymi funkcjonalnościami np. możliwością sterowania poprzez pilot lub Wi-Fi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.