Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Klimatyzatory przypodłogowe i sufitowe

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Klimatyzator przypodłogowy, podsufitowy (podstropowy) typu SPLIT

Wśród wielu modeli urządzeń do systemów klimatyzacji najbardziej uniwersalne są klimatyzatory przypodłogowo - przysufitowe typu Split. Dzięki specyficznej konstrukcji mogą być montowane w dowolnym miejscu, w którym ściana łączy się z sufitem lub podłożem. Sprawdzają się zarówno w przypadku sufitów tradycyjnych, jak i podwieszanych.

Klimatyzator SPLIT przypodłogowy – sufitowy (podstropowy) jest doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń o nietypowej architekturze. Jak wszystkie modele tego typu, klimatyzator sufitowy składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednego modułu wewnętrznego. Ten drugi jest przystosowany do trójwymiarowego wywiewania przetworzonego powietrza, dzięki czemu jest ono rozprowadzane po całym pomieszczeniu. Godny polecenia jest wydajny klimatyzator przypodłogowo-podstropowy marki Kaisai o mocy 15,8 kW, który świetnie sprawdzi się w dużym pomieszczeniu biurowym czy salonie sprzedażowym. Do domów prywatnych, mieszkań i małych biur polecany jest klimatyzator przypodłogowy - sufitowy o wydajności 5,3 kW tej samej marki lub innych producentów takich jak np. HYUNDAI.

Wszystkie klimatyzatory przypodłogowe i sufitowe typu Split są wyposażone w cztery tryby pracy: auto, chłodzenie, grzanie i wentylacja. Charakteryzują się też niskim zużyciem energii.