Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Naświetlacze i reflektory LED

Naświetlacze i reflektory LED (ledowe) to wielofunkcyjne i energooszczędne rozwiązanie do oświetlania otoczenia lub podświetlenia różnego rodzaju obiektów. Oferujemy produkty renomowanych marek w atrakcyjnych cenach, m.in.: Eko-LightSpectrumV-TAC i WEBER.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Energooszczędne naświetlacze i reflektory ledowe, zewnętrzne i wewnętrzne

Wszyscy potrzebujemy odpowiedniego oświetlenia lub doświetlenia otoczenia i właśnie to mają nam zapewnić naświetlacze i reflektory LED (ledowe). Mogą być używane zarówno w budownictwie, przemyśle, jak i do oświetlenia komercyjnego, np. obiektów firmowych. Bez względu na potrzeby, mamy dla Ciebie naświetlacze i reflektory ledowe do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, z których wszystkie są energooszczędne, trwałe i dostępne w różnych kolorach. Warto podkreślić, że naświetlacze i reflektory ledowe zapewniają znacznie większą trwałość i energooszczędność w porównaniu do tradycyjnych modeli. 

Nowoczesne naświetlacze LED potrafią emitować światło w różnych barwach, dlatego pełnią coraz częściej funkcje dekoracyjne. Najczęściej spotykane są w metalowej lub aluminiowej obudowie. Występują również naświetlacze LED z czujnikiem ruchu, jak i naświetlacze solarne, dlatego możemy je zamontować w miejscach bez zasilania. Niezależnie od tego, czy szukasz zewnętrznego reflektora LED do oświetlenia określonego obszaru, czy dekoracyjnej lampy zewnętrznej, która rozjaśni elewację - nasze naświetlacze i reflektory LED (ledowe) zapewnią Ci doskonałe doświetlenie!