Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Promienniki gazowe

Ogrzewacze ogrodowe i tarasowe na każdą kieszeń!

Promienniki gazowe w postaci parasoli grzewczych na butlę gazową, to wydajne oraz przystępne cenowo ogrzewacze ogrodowe i tarasowe. Są idealną propozycją do ogrzewania otwartych przestrzeni wypoczynkowych. Dedykowane dla wszystkich tych osób, które chcą dłużej cieszyć się spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu w chłodniejsze popołudnia i wieczory. Mogą być używane przez cały rok! Promiennik gazowy to świetne rozwiązanie do ogrzewania ogrodu, tarasu, altany, patio, balkonu, ogródków restauracyjnych (gastronomicznych), a nawet hal namiotowych i imprez plenerowych.

Oferowane w naszym sklepie internetowym wolnostojące parasole grzewcze posiadają specjalnie przygotowane i ukryte miejsce pod butlę gazową, co czyni je dodatkowo efektownym elementem wyposażenia. Oprócz ogrzewania, zapewniają także przyjemne, nastrojowe oświetlenie, które wprowadza wyjątkowy klimat, w szczególności w jesienno - zimowe wieczory.

Parasole grzewcze na butlę gazową MalTec

Hurtownia grzewcza SWATT posiada w ofercie nowoczesne parasole grzewcze na butlę gazową marki MatTec w atrakcyjnych cenach. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów, charakteryzują się ciekawym designem. Świetnie nadają się jako ogrzewacze ogrodowe i tarasowe. Są wydajne i ekonomiczne oraz łatwe w użytkowaniu. Zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła oraz krótki czas nagrzewania. Są również wyposażone w kółka, dzięki którym przemieszczanie ich z jednego miejsca do drugiego nie stanowi problemu. W sprzedaży dostępny jest także pokrowiec ochronny na parasol grzewczy, który zabezpieczy urządzenie, gdy w danym momencie z niego nie korzystamy. 

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.