Aktualności

Zapraszamy na targi BUDMA 2019

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach i odwiedzin na naszym stoisku, gdzie będą mieli Państwo okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi Doradcami Technicznymi.

Czytaj dalej
Promocja na elektronarzędzia we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najnowszej promocji na elektronarzędzia. Promocja dostępna w naszym stacjonarnym sklepie we Wrocławiu - koniecznie wejdź i poznaj szczegóły...

Czytaj dalej
Spotkajmy się na targach w Poznaniu, Toruniu, Sosnowcu i Krakowie.

Rok 2019 będzie dla nas bardzo intensywny! Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi do...

Czytaj dalej
Sklep stacjonarny z narzędziami we Wrocławiu

Sklep stacjonarny z narzędziami renomowanych marek Black & Decker oraz DeWALT we Wrocławiu już otwarty, serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Szybki podgląd
    526,44 zł (brutto)

    Przeznaczenie: Panel polikrystaliczny przeznaczony jest do stosowania w dowolnego typu instalacjach fotovoltaicznych. Charakteryzuje się on wysokim poziomem bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone stosownymi certyfikatami. Producent udziela 12 letniej gwarancji na produkt oraz 25 letniej gwarancji wydajności liniowej co jest gwarantem wysokiej trwałości i niezawodności.

    526,44 zł (brutto)
    Dostępny
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne to inaczej panele solarne albo moduły fotowoltaiczne, których zadaniem jest wykorzystywanie energii promieniowania słonecznego do wytwarzania energii elektrycznej. Energia ta posłużyć może do zasilania urządzeń elektrycznych. Sprawność modułów sięga do 16%, a zależne jest to od warunków nasłonecznienia, temperatury i kąta nachylenia. W naszej ofercie znajdziecie panele fotowoltaiczne, które stosowane mogą być w dowolnych typach instalacji. Ponadto charakteryzują się wysokim poziomek bezpieczeństwa, co potwierdzają stosowne certyfikaty. 12-letna gwarancja na produkt oraz 25-letnia gwarancja wydajności to potwierdzenie tejże wydajności i niezawodności. Panele mają także bardzo dużą wytrzymałość na zalegający śnieg oraz obciążenie wiatrem.