Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Szczypce i kombinerki

Szczypce, kombinerki i obcęgi to narzędzia ręczne, które powinny znaleźć się w każdej skrzynce narzędziowej. W naszym sklepie znajdziesz produkty marki Coofix i DeWALT o ergonomicznej rękojeści, zapewniającej komfortową pracę.  

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Szczypce, kombinerki i obcęgi – uniwersalne narzędzia o szerokim zakresie zastosowania

Szczypce tzw. kombinerki to podstawowe wyposażenie każdego warsztatu, garażu czy domowej torby narzędziowej, a oferowane tutaj narzędzia ręczne marki DeWALT i Coofix doskonale łączą funkcjonalność z solidnością wykonania. Wyróżnia je ergonomiczny kształt rękojeści, który gwarantuje komfort podczas pracy. Zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości, doskonale sprawdzają się zarówno podczas prac związanych z montażem, jak i do precyzyjnych prac instalacyjnych czy wszelakich napraw. Z kolei kiedy liczy się każdy milimetr, szczypce boczne i czołowe tzw. obcęgi stają się niezastąpionym sprzymierzeńcem. Niezawodność w każdym cięciu, ergonomiczne rękojeści oraz solidne i ostre ostrza to cechy, które sprawiają, że nasze obcęgi wyróżniają się na tle innych. Zapewniają efektywne cięcie różnych materiałów, doskonale sprawdzają się w pracach instalacyjnych, elektrycznych, a także wszędzie tam, gdzie precyzja cięcia w szczególności drutu i przewodów jest kluczowa. W naszym sklepie znajdziesz szczypce o różnej budowie i zastosowaniu, są to m.in.:

  • Szczypce uniwersalne - najbardziej popularne kombinerki o szeroki zakresie zastosowania. Służą m.in. do chwytania, ciągnięcia, kształtowania czy zginania różnych elementów, idealne do różnych prac, w szczególności instalacyjnych, montażowych i ogólnych napraw.
  • Szczypce boczne i czołowe - określane również jako obcęgi (cęgi), to z kolei niezastąpione narzędzia do cięcia kabli i drutów, precyzyjnego przecinania przewodów czy opasek zaciskowych, także w trudnodostępnych miejscach.
  • Szczypce płaskie - to kombinerki wyróżniające się płaskimi szczękami, które umożliwiają równomierne ściskanie i kształtowanie różnego rodzaju elementów. Są idealne do precyzyjnych prac. 
  • Szczypce nastawne -  wyposażone w specjalny mechanizm, który umożliwia regulację szerokości szczęk do rozmiaru przedmiotu, który chcemy chwycić. Funkcja ta sprawia, że są bardzo wszechstronnym narzędziem. Są przydatne w wielu pracach domowych, hydraulicznych jak i w warsztacie.

Oferowane w naszym sklepie szczypce, kombinerki i obcęgi marki Coofix oraz DeWALT posiadają uchwyty pokryte materiałem antypoślizgowym lub gumowym, co zapewnia pewny chwyt i komfort podczas pracy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz narzędzia, które sprawią, że każde zadanie stanie się przyjemnością. W ofercie posiadamy także nożyce i obcinaki, niezbędne przy wielu pracach instalacyjnych i nie tylko.