Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Taśmy LED i listwy oświetleniowe

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Nowoczesne taśmy i listwy LED - niesamowity efekt wizualny niewielkim kosztem!

W naszym internetowym sklepie z oświetleniem znajdziesz swoje ulubione wzory i kolory. Chcesz ulepszyć swój dom za pomocą odpowiedniej dekoracji? Przychodzimy z pomocą! Do wyboru mamy m.in. taśmy LED zwane również paskami LED lub listwami oświetleniowymi. Nasze produkty są konstruowane przy użyciu wysokiej jakości taśm oraz diod LED, które są umieszczone w jednym rzędzie na dwustronnej taśmie. Rozmieszczone gęściej lub rzadziej, w zależności od efektu docelowego - od mocnego oświetlenia do pracy, po delikatniejsze oświetlenie dekoracyjne. Jeżeli zależy Ci na efekcie jednolitej linii świetlnej, wybierz Listwy LED o gęsto rozłożonych diodach. 

Należy również podkreślić, że  taśmy LED i listwy oświetleniowe są rozwiązaniem energooszczędnym, bezpiecznym i bezrtęciowym. Nie emitują również promieniowania nadfioletowego i są bardzo trwałe (ok. 50 000 godzin)! W ofercie posiadamy m.in. trzy najpopularniejsze rodzaje: taśmy LED 12V, taśmy LED 24V oraz taśmy LED neon.

Taśmy LED RGB

Oświetlenie taśmami LED może być wielokolorowe. Wtedy zdecyduj się na taśmy LED RGB. Składają się one z 3 diod - czerwonej, zielonej i niebieskiej, których zmieszanie pozwoli uzyskać dowolny kolor. Dostępne są również taśmy LED z diodami RGB W. Różnią się tym, że mają również kolor biały. Do sterowania służy specjalny sterownik lub pilot.

Rodzaje i przeznaczenie taśm LED

Taśmy LED to uniwersalna i ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia wpuszczanego, możemy zastosować je niemal wszędzie! Są również znacznie bardziej elastyczne i mogą być używane zarówno jako oświetlenie podszafkowe we wnękach lub barku, jak i oświetlenia np. blatu roboczego w kuchni, ozdobnego oświetlenia salonu czy korytarza. Może być nawet używane jako oświetlenie do przedpokoju nad progami i schodami. Ponadto, dostępne są również taśmy LED o podwyższonej klasie hermetyczności, które posiadają specjalną powłokę hydrofobową. Tego typu taśmy oświetleniowe można stosować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, np. łazience lub kuchni. Istotną cechą taśm LED jest to, że można je skracać. 

Jak ciąć taśmę LED?

Jeśli chcesz uwzględnić Taśmy LED w swoim następnym projekcie, ale nie chcesz zawracać sobie głowy lutowaniem, czy połączeniami przewodowymi - to taśmy LED są dla Ciebie. Są one gotowe do użycia i można je przyciąć na dowolną długość. Na taśmie zamieszczone są specjalnie wyznaczone do tego miejsca. W zależności od jej rodzaju można skracać ją co 2,5, 5 lub 10 cm. To bardzo proste. wystarczą tylko nożyczki!

Taśmy LED są cenione za energooszczędność, efektywność, oraz niestandardowy efekt wizualny. Ze względu na swoje bardzo małe gabaryty i prostotę montażu dają nieograniczone możliwości oświetleniowe. Dzięki nowoczesnym sterownikom oraz wyposażeniu w diody RGB, RGB-W są jeszcze bardziej efektowne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Posiadamy również niezbędne akcesoria do taśm LED.