Produkty

Co o nas mówią

Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Jestem zadowolony z otrzymanego towaru, i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe pompy Dambat / Ibo

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne pompy głębinowe i inne urządzenia pompujące do Twojego domu, ogrodu, sadu czy firmy…

Czytaj dalej
Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej

Hurtownia instalacyjna i hydrauliczna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym i hydraulicznym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie produkty z szeroko pojętej branży grzewczej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania, wszelki pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość

Nasza internetowa hurtownia instalacyjna i hydrauliczna czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań.

SWATT WIEDZY

Oszczędne oraz zgodne z normami oświetlenie magazynu

Odpowiednie oświetlenie w miejscu pracy ma ogromne znaczenie nie tylko dla efektywności pracowników, ale także ich bezpieczeństwa. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak zapewnić energooszczędne oraz zgodne z normami i przepisami oświetlenie magazynu, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Rodzaje grzejników ze względu na budowę

Musisz kupić nowe grzejniki i nie wiesz, na jakie się zdecydować? Przychodzimy z pomocą! Wejdź i sprawdź, jakie są dostępne rodzaje grzejników ze względu na materiał, z którego są wykonane, sposób przekazywania ciepła oraz wygląd. Dowiedz się też, czym się charakteryzują i do jakich instalacji są zalecane.

Jakie oszczędności daje zastosowanie rekuperatora?

Odpowiednia wentylacja ma duży wpływ na nasze zdrowie, a zdrowie jest na wagę złota i nie da się go wycenić. Natomiast jeżeli jesteś ciekawy/a ile możesz zaoszczędzić, instalując rekuperator powietrza w swoim domu, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Montaż pompy ciepła – 3 najczęściej popełniane błędy

Pompy ciepła powietrze — woda to łatwe w obsłudze urządzenia grzewcze, ale niekoniecznie w montażu. Bagatelizując szczegółowe wytyczne uwzględnione w instrukcji poprzez rutynowe podejście niedoświadczonych instalatorów, mogą doprowadzić do nieefektywnej pracy urządzenia. Jakie są najczęściej popełniane błędy przy montażu pompy ciepła powietrze — woda? Podpowiadamy!

Jak wyregulować i serwisować wentylację mechaniczną?

Odpowiednia wentylacja w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie, jest bardzo istotna. Jedynak należy pamiętać, że samo rozprowadzenie kanałów i podłączenie do centrali nie wystarczy. Należy zadać także o jej systematyczną regulację i serwisowanie, aby spełniała swoje zadanie. Wejdź i sprawdź jak i czym to zrobić.

Czy fotowoltaika wyprze kolektory słoneczne?

Popularność fotowoltaiki w ostatnim czasie jest bardzo duża, rodzi się zatem pytanie, czy kolektory słoneczne mają mocną konkurencję i zostaną w niedalekiej przyszłości wyparte przez fotowoltaikę?

Jakich błędów unikać podczas montażu klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację oraz żywotność klimatyzatora. Dlaczego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom? Jakie są najczęściej popełniane błędy przy montażu klimatyzacji? O tym przeczytasz w niniejszym artykule.

Dom energooszczędny a rodzaj ogrzewania – jaki wybrać?

Domy energooszczędne to nowoczesne budynki charakteryzujące się niskim zapotrzebowaniem na energię, nie generują strat ciepła, są ekologiczne i komfortowe w użytkowaniu. W takim razie jakie ogrzewanie wybrać do domu energooszczędnego? Podpowiadamy!

Sprawdź pozostałe artykuły

Poznaj naszą markę