Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Kolejny zakup zakończony bez żadnego problemu. Polecam.
Klient
Klient
Za każdym razem formalności, wysyłka i odbiór przebiegają bez problemu.
Klient
Klient
Szybka, sprawna i fachowa obsługa klienta. To mój kolejny duży zakup i jestem bardzo zadowolony.

Aktualności

Blog SWATT WIEDZY

Zapraszamy do przeczytania najnowszych artykułów znajdujących się na naszym blogu SWATT WIEDZY.

Czytaj dalej
Polecamy baterie łazienkowe marki DEANTE!

Armatura sanitarna marki Deante, idealnie wkomponuje się do każdej aranżacji łazienki lub kuchni wg uznania użytkownika. Różne możliwości i typy modeli! Dostępne u nas w/w...

Czytaj dalej
Nowe Pompy Ciepła Haier

Pompy Ciepła Haier, to nowoczesne urządzenia grzewcze typu woda-powietrze, stanowią system w zakresie chłodzenia i ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Urządzenia...

Czytaj dalej
Nowe Pompy Ciepła Hyundai

Pompy Ciepła Hyundai, to nowoczesny urządzenie grzewcze typu woda-powietrze, stanowi system w zakresie chłodzenia i ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Urządzenie...

Czytaj dalej

Hurtownia instalacyjna i hydrauliczna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym i hydraulicznym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie produkty z szeroko pojętej branży grzewczej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania, wszelki pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość

Nasza internetowa hurtownia instalacyjna i hydrauliczna czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań.

SWATT WIEDZY

Do czego służą grupy pompowe. Jakie są ich zalety zastosowania?

Grupy pompowe do instalacji grzewczych to zespoły urządzeń zawierające w jednej zwartej obudowie większość armatury sterowniczo-zabezpieczającej dla instalacji ogrzewania czy też ciepłej wody. Sprawdź do czego służą oraz jakie są zalety zastosowania wspomnianych grup pompowych.

Czy anoda magnezowa to (nie)zbędny element w zbiornikach na wodę?

Anoda to niewielki, ale zarazem niezbędny element montowany w zbiornikach (zasobnikach) emaliowanych do ciepłej wody użytkowej. Jeżeli chcesz się przekonać dlaczego tak jest, zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu.

Swatt wspiera akcję bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły

W wielu przypadkach niestety kończy się to tragedią. Statystyki przecież nie kłamią – liczba wypadków z udziałem dzieci jest ogromna, to ok. 3 tys. rocznie! Dodajmy, że w wyników tych wypadków niestety ginie ok. 500 dzieci poniżej 14 roku życia!

Jak zadbać o sprawność pracy centralnego ogrzewania w domu?

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, dla wielu z nas to kolejny sezon grzewczy. Jeśli chcemy by w naszych domach było ciepło, a komfort termiczny nie tracił na wartości zwłaszcza w chłodne, a nawet mroźne dni, należałoby z dużym wyprzedzeniem zadbać o sprawność pracy centralnego ogrzewania w naszych domach czy mieszkaniach.

Hulajnoga elektryczna - nowa moda czy codzienność?

W ostatnim czasie hulajnogi elektryczne zyskują coraz większe grono entuzjastów tego pojazdu. W większych aglomeracjach, jest już standardem możliwość wypożyczenia hulajnogi np. na minuty.

Jak dobrać zasobnik ciepłej wody do pompy ciepła?

Zasobniki ciepłej wody często również nazywane zbiornikami lub bojlerami, są nieodłącznym elementem niemalże każdej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w budynkach mieszkalnych. Urządzenia te służą do magazynowania odpowiedniej ilości ciepłej wody.

Uchwała antysmogowa, czas na wymianę starego pieca!

Coraz mniej czasu, mają użytkownicy 10-letnich lub starszych kotłów i pieców na paliwa stałe, by je wymienić. Zapis uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2022 roku brzmi jasno: korzystanie z nich będzie nielegalne!

Wpływ twardości wody na konkretne zastosowanie

Twardość wody określa się w różnych skalach, jednak my przedstawiamy 2 najbardziej popularne, tzn. skala używana polskich normach (mg/l) oraz tzw. skala niemiecka

Sprawdź pozostałe artykuły

Poznaj naszą markę