Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Bardzo dobrze zapakowana i szybko przysłana rura biała 20 mm średnicy
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Hurtownia instalacyjna i hydrauliczna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym i hydraulicznym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie produkty z szeroko pojętej branży grzewczej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania, wszelki pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość

Nasza internetowa hurtownia instalacyjna i hydrauliczna czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań.

SWATT WIEDZY

Jak bronić się przed owadami w domu?

Okres wiosenno-letni to przyjemny czas, w którym natura budzi się do życia. Jest to również okres wzmożonego występowania różnego rodzaju insektów, które przedostają się do naszych domów, najczęściej przez otwarte okna. Jak zatem cieszyć się świeżym, wiosennym powietrzem w domu i pozbyć się problemów z owadami? Poznaj nasze propozycje.

Czy stosowanie rekuperatora powietrza jest opłacalne?

Standardem w budownictwie mieszkalnym w Polsce jest stosowanie tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej, która w oczach wielu użytkowników jest najbardziej ekonomiczna zarówno pod kątem montażu (budowy), jak i późniejszej eksploatacji. W niniejszym artykule postaramy się udowodnić, że to mit, gdyż istnieją tańsze i przede wszystkim efektywniejsze rozwiązania, które dodatkowo zwiększają również komfort użytkowania budynków.

Czym ogrzewać wodę w kamperze, domu letniskowym lub w przyczepie kempingowej?

Możliwość korzystania z ciepłej wody użytkowej to komfort bez którego nie wyobrażamy sobie obecnie życia codziennego. Rozwiązań na ogrzewanie wody użytkowej w domu jest dużo, natomiast czym ogrzewać wodę w kamperze, w domku letniskowym czy też w przyczepie kempingowej? Jeżeli chcesz poznać rozwiązania, które według nas zasługują na wyróżnienie, zachęcamy do przeczytania artykułu.

Zalety zastosowania inwerterów hybrydowych

Inwertery hybrydowe to warte uwagi, przyszłościowe rozwiązanie. Jeżeli jesteś ciekawy/a jakie zastosowanie ma inwerter (falownik) hybrydowy oraz jakie są jego zalety i wady, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Jakie są koszty podgrzania ciepłej wody użytkowej?

Przygotowanie ciepłej wody użytkowej w gospodarstwie domowym to niemały wydatek, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa porównanie cenowe, aby sprawdzić opłacalność poszczególnych rozwiązań. Wejdź i dowiedz się jakie są koszty podgrzewania wody grzałką elektryczną, kotłem gazowym, pompą ciepła i kolektorami słonecznymi.

Jakie są obowiązki użytkownika pompy ciepła?

Pompy ciepła to obecnie jedne z najbardziej popularnych urządzeń grzewczych stosowanych w budynkach mieszkalnych. Ich największą zaletą są stosunkowo niskie koszty użytkowania, ale także całkowita bezobsługowość. Czy bezobsługowość oznacza jednak zlecenie montażu i to wszystko? Wejdź i sprawdź jakie obowiązki ma użytkownik pompy ciepła w świetle obowiązujących przepisów.

Jak dobrać pompę ciepła do powierzchni domu?

Pompy ciepła to ekologiczne i wydajne urządzenia zapewniające ogrzewanie jak i chłodzenie pomieszczeń. Dobór mocy pompy ciepła do powierzchni budynku to jeden z istotniejszych współczynników, które musimy wziąć pod uwagę. Wejdź i dowiedz się jak obliczyć moc pompy ciepła do zapotrzebowania budynku oraz na jakie aspekty warto zwrócić uwagę.

Ile prądu ze słońca wyprodukują panele fotowoltaiczne w Polsce?

Decydując się na instalację fotowoltaiczną, nie jeden z inwestorów zadał sobie pytanie. Ile prądu wyprodukują panele fotowoltaiczne? Jaka jest zależność paneli fotowoltaicznych od ilości dni słonecznych w Polsce? Wejdź i sprawdź.

Sprawdź pozostałe artykuły

Poznaj naszą markę