Produkty

Co o nas mówią

Opinia Opineo
Opinia Opineo
Firma podchodzi z powagą i zaangażowaniem do klienta , mimo trudności potrafi wyjść ku zadowoleniu zamawiającego.
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Hurtownia instalacyjna i hydrauliczna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym i hydraulicznym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie produkty z szeroko pojętej branży grzewczej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania, wszelki pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość

Nasza internetowa hurtownia instalacyjna i hydrauliczna czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań.

SWATT WIEDZY

Wodne ogrzewanie podłogowe – 5 najczęściej popełnianych błędów wykonawczych

Zdecydowaliśmy się na wodne ogrzewanie podłogowego, inwestycja nabiera tempa i rodzą się pytania, czy wszystko zostało prawidłowo wykonane? Jeżeli nie chcesz mieć żadnych obaw, koniecznie przeczytaj nasz poradnik, w którym omawiamy 5 najczęściej popełnianych błędów przy wykonywaniu instalacji wodnego ogrzewania podłogowego.

Jak poprawić wentylację w domu?

Odpowiednia wentylacja w budynku, ma istotny wpływ nie tylko na zdrowie i samopoczucie osób w nim przebywających, ale także na kondycję całego budynku. Wejdź i sprawdź jaki jest skuteczny sposób na poprawę wentylacji w domu.

Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać?

Niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe wodne oraz elektryczne ma wiele zalet i zyskuje coraz to większe zainteresowanie wśród inwestorów. Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać i na jaki system warto się zdecydować? Wejdź i przeczytaj artykuł, w którym przedstawiamy rozwiązania, zalety oraz wady poszczególnych systemów ogrzewania podłogowego.

Jakie parametry decydują o jakości i efektywności pompy ciepła?

Pompy ciepła powietrze woda to świetne urządzenia do ogrzewania domu i wody przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie parametry techniczne mają główny wpływ na jakość i efektywność pompy ciepła, a co się z tym wiąże - niskie koszty ogrzewania, zachęcamy do przeczytania artykułu.

Jakich błędów unikać przy montażu instalacji systemu rekuperacji?

Rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, to zbilansowany i skuteczny rodzaj wentylacji. Jednak należy pamiętać, że nawet najlepszy rekuperator nie będzie działał wydajnie, jeśli zostaną popełnione błędy montażowe. Jakie to błędy? Na co zwrócić uwagę podczas montażu instalacji rekuperacji? Wejdź i dowiedz się więcej.

Czerpnia i wyrzutnia powietrza w systemach wentylacji - Jak je dobrać i gdzie umieścić?

Czym jest czerpnia i wyrzutnia powietrza? Jakie mają zastosowanie w systemach wentylacyjnych oraz na co zwrócić uwagę podczas ich doboru i montażu? Odpowiedzi na te oraz inne pytania, znajdziesz w tym artykule.

Jak bronić się przed owadami w domu?

Okres wiosenno-letni to przyjemny czas, w którym natura budzi się do życia. Jest to również okres wzmożonego występowania różnego rodzaju insektów, które przedostają się do naszych domów, najczęściej przez otwarte okna. Jak zatem cieszyć się świeżym, wiosennym powietrzem w domu i pozbyć się problemów z owadami? Poznaj nasze propozycje.

Czy stosowanie rekuperatora powietrza jest opłacalne?

Standardem w budownictwie mieszkalnym w Polsce jest stosowanie tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej, która w oczach wielu użytkowników jest najbardziej ekonomiczna zarówno pod kątem montażu (budowy), jak i późniejszej eksploatacji. W niniejszym artykule postaramy się udowodnić, że to mit, gdyż istnieją tańsze i przede wszystkim efektywniejsze rozwiązania, które dodatkowo zwiększają również komfort użytkowania budynków.

Sprawdź pozostałe artykuły

Poznaj naszą markę