Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Sklep internetowy i hurtownia SWATT - Ułatwiamy codzienność!

Oświetlenie do domu i ogrodu
Oświetlenie do domu i ogrodu
Wentylacja do domu
Artykuły wentylacyjne

Sklep instalacyjny - hydrauliczny

Internetowy sklep instalacyjny - hydrauliczny Swatt.pl to miejsce, w którym znajdziecie Państwo produkty m.in. z szeroko pojętej branży grzewczej, sanitarnej, wentylacji, klimatyzacji i OZE. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o.o., naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych Klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto, stali Klienci naszej hurtowni i sklepu internetowego mogą liczyć na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania. Wszelkie pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Hurtownia instalacyjna Swatt — tylko najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Nasza hurtownia instalacyjna - hydrualiczna czerpie z wiedzy oraz doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmującej się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma wiodącymi markami, które dostarczają nam swoje najlepsze i sprawdzone produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań. Oferta naszego sklepu jest stale rozwijana o nowe produkty, nie tylko z branży instalacyjno — hydraulicznej. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

SWATT WIEDZY

Dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze” w 2023 roku

Dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze” w 2023 roku

Przed nami kolejna już odsłona programu „Czyste Powietrze”. Jeżeli chcesz się dowiedzieć kto może otrzymać dofinansowanie, jakie są założenia i ile wynosi dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze” na rok 2023, zachęcamy do przeczytania artykułu.

today
Dofinansowania
Panele fotowoltaiczne, jaka moc i zasady doboru?

Panele fotowoltaiczne, jaka moc i zasady doboru?

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się w Polsce coraz większym uznaniem w oczach właścicieli budynków mieszkalnych. Dynamiczny wzrost popularności, fotowoltaika zawdzięcza między innymi nieustannym wzrostom energii elektrycznej, coraz większej świadomości ekologicznej Polaków oraz korzystnym programom wsparcia np. z programu mój prąd czy czyste powietrze.

today
Energia odnawialna
Czy kolektory słoneczne są opłacalne?

Czy kolektory słoneczne są opłacalne?

Kolektory słoneczne to jedno z prostszych w montażu i jednocześnie jedno z najtańszych źródeł ciepła wykorzystujących energię odnawialną. Solary, bo tak potocznie nazywane są kolektory, wyróżnia spośród innych rozwiązań grzewczych niska cena zakupu...

today
Energia odnawialna
Sprzedaż i montaż urządzeń - F-GAZ

Sprzedaż i montaż urządzeń - F-GAZ

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy

today
Wiedza
Zasada działania i rodzaje pomp ciepła

Zasada działania i rodzaje pomp ciepła

Obecne przepisy związane z ograniczeniem emisji szkodliwych gazów i pyłów emitowanych przez kotłownie wyposażone w kotły węglowe, wymuszają na ich użytkownikach wymianę źródła ciepła na bardziej ekologiczne. Takimi urządzeniami są z pewnością pompy ciepła. Wejdź i dowiedz się jaka jest zasada działania pompy ciepła oraz jakie są dostępne rodzaje pomp ciepła? Zalety oraz wady konkretnych typów. 

today
Energia odnawialna
Co to jest defrost i czy jest potrzebny w pompie ciepła?

Co to jest defrost i czy jest potrzebny w pompie ciepła?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, czym jest i jak działa funkcja defrost w pompie ciepła oraz jak poradzić sobie z ociekającą wodą z parownika, zachęcamy do przeczytania artykułu.

today
Energia odnawialna
Ogrzewanie klimatyzatorem - to się opłaca!

Ogrzewanie klimatyzatorem - to się opłaca!

Zarówno nasz klimat, jak i urządzenia grzewcze, mocno zmieniły się na przestrzeni ostatnich lat. Do niedawna klimatyzatory pełniły tylko funkcję chłodzącą w okresie letnim, obecnie są ciekawą alternatywą dla innych urządzeń grzewczych. Jeżeli zastanawiasz się, czy ogrzewanie klimatyzatorem jest opłacalne oraz jakie są zalety i wady tego rozwiązania, zachęcamy do przeczytania artykułu.

today
Ogrzewanie
Ile prądu zużywa pompa ciepła?

Ile prądu zużywa pompa ciepła?

Jeżeli chciałbyś/aś się dowiedzieć ile prądu zużywa pompa ciepła na cele centralnego ogrzewania (C.O.) i grzania wody (C.W.U.) w typowym domu jednorodzinnym o powierzchni 140 m2, zachęcamy do przeczytania naszego poradnika.

today
Energia odnawialna