Produkty

Co o nas mówią

Opinia Opineo
Opinia Opineo
Firma podchodzi z powagą i zaangażowaniem do klienta , mimo trudności potrafi wyjść ku zadowoleniu zamawiającego.
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Opinia Opineo
Opinia Opineo
Świetny sklep, przystępne ceny, duży asortyment i co dla mnie było najważniejsze dużo opcji finansowania zakupu.

Aktualności

Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Hurtownia instalacyjna i hydrauliczna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym i hydraulicznym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie produkty z szeroko pojętej branży grzewczej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania, wszelki pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość

Nasza internetowa hurtownia instalacyjna i hydrauliczna czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań.

SWATT WIEDZY

Jakich błędów unikać podczas montażu klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji ma ogromny wpływ na późniejszą eksploatację oraz żywotność klimatyzatora. Dlaczego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom? Jakie są najczęściej popełniane błędy przy montażu klimatyzacji? O tym przeczytasz w niniejszym artykule.

Dom energooszczędny a rodzaj ogrzewania – jaki wybrać?

Domy energooszczędne to nowoczesne budynki charakteryzujące się niskim zapotrzebowaniem na energię, nie generują strat ciepła, są ekologiczne i komfortowe w użytkowaniu. W takim razie jakie ogrzewanie wybrać do domu energooszczędnego? Podpowiadamy!

Jak prawidłowo układać rury w wodnym ogrzewaniu podłogowym?

Prawidłowe ułożenie rur w wodnym ogrzewaniu podłogowym jest bardzo istotne, aby cała instalacja grzewcza działała poprawnie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie są metody oraz jak prawidłowo układać rury (pętle) w ogrzewaniu podłogowym, koniecznie przeczytaj nasz poradnik.

Sposoby jak obniżyć temperaturę w domu bez tradycyjnej klimatyzacji

Upały w okresie letnim są czasami nie do zniesienia. Coraz częściej montujemy w swoich domach i mieszkaniach klimatyzatory, jednak to nie jedyny sposób na radzenie sobie z upałami. W niniejszym artykule przedstawiamy Państwu sposoby na obniżenie temperatury w domu bez wykorzystywania tradycyjnej klimatyzacji.

Wodne ogrzewanie podłogowe – 5 najczęściej popełnianych błędów wykonawczych

Zdecydowaliśmy się na wodne ogrzewanie podłogowego, inwestycja nabiera tempa i rodzą się pytania, czy wszystko zostało prawidłowo wykonane? Jeżeli nie chcesz mieć żadnych obaw, koniecznie przeczytaj nasz poradnik, w którym omawiamy 5 najczęściej popełnianych błędów przy wykonywaniu instalacji wodnego ogrzewania podłogowego.

Jak poprawić wentylację w domu?

Odpowiednia wentylacja w budynku, ma istotny wpływ nie tylko na zdrowie i samopoczucie osób w nim przebywających, ale także na kondycję całego budynku. Wejdź i sprawdź jaki jest skuteczny sposób na poprawę wentylacji w domu.

Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać?

Niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe wodne oraz elektryczne ma wiele zalet i zyskuje coraz to większe zainteresowanie wśród inwestorów. Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać i na jaki system warto się zdecydować? Wejdź i przeczytaj artykuł, w którym przedstawiamy rozwiązania, zalety oraz wady poszczególnych systemów ogrzewania podłogowego.

Jakie parametry decydują o jakości i efektywności pompy ciepła?

Pompy ciepła powietrze woda to świetne urządzenia do ogrzewania domu i wody przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie parametry techniczne mają główny wpływ na jakość i efektywność pompy ciepła, a co się z tym wiąże - niskie koszty ogrzewania, zachęcamy do przeczytania artykułu.

Sprawdź pozostałe artykuły

Poznaj naszą markę