Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Wszystko jak należy. Dobrze spakowane i szybko wysłane.
Klient
Klient
Za każdym razem formalności, wysyłka i odbiór przebiegają bez problemu.
Klient
Klient
Szybka, sprawna i fachowa obsługa klienta. To mój kolejny duży zakup i jestem bardzo zadowolony.

Aktualności

INWENTARYZACJA 2021

Od dn. 9-11 grudnia 2021r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej
Nowe pompy ciepła HEIKO!

Nowe Pompy ciepła typu powietrze - woda marki HEIKO, są zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, które stanowią idealne rozwiązaniee w zakresie chłodzenia i ogrzewania oraz...

Czytaj dalej
NOWE SERIE Pompy Ciepła LG w wersji SPLIT!

Ogrzewaj swój dom darmową energią z powietrza! Jest to rozwiązanie ekologiczne oraz w pełni bezobsługowe. Nowymi pompami ciepła LG Therma V możesz zarządzać z poziomu...

Czytaj dalej
Blog SWATT WIEDZY

Zapraszamy do przeczytania najnowszych artykułów znajdujących się na naszym blogu SWATT WIEDZY.

Czytaj dalej

Hurtownia instalacyjna i hydrauliczna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym i hydraulicznym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie produkty z szeroko pojętej branży grzewczej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania, wszelki pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość

Nasza internetowa hurtownia instalacyjna i hydrauliczna czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań.

SWATT WIEDZY

Jak dobrać rekuperator powietrza do domu?

Zastosowanie rekuperatora powietrza, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domu jednorodzinnym przynosi wiele korzyści. Jak zatem dobrać odpowiedni rekuperator powietrza do domu oraz na co zwrócić uwagę? O tym w dalszej Opisujemy również 8 istotnych funkcji rekuperatora, której wpływają na jego cenę. Wejdź i dowiedz się więcej!

Dlaczego warto stosować zasobnik? Rodzaje, dobór i eksploatacja zbiorników c.w.u.

W budownictwie jednorodzinnym oraz wielorodzinnym poza sprawnie oraz efektywnie działającym kotłem centralnego ogrzewania, ważne jest także zastosowanie zasobnika c.w.u. Jakie są rodzaje zbiorników na ciepłą wodę użytkową? Jak odpowiednio dobrać zasobnik do zapotrzebowania i posiadanego kotła?

Rodzaje instalacji fotowoltaicznych i ich elementy składowe

Instalacja fotowoltaiczna to zespół urządzeń, które zamieniają promieniowanie słoneczne w użytkową energię elektryczną. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie są rodzaje instalacji fotowoltaicznych, ich zasada działania oraz zalety i wady poszczególnych rozwiązań, zachęcamy do przeczytania artykułu. 

Przydomowy warsztat, jak go zorganizować?

Czy zastanawiałeś się, nad tym, że podczas nieplanowanej i zawsze nie w porę przychodzącej choćby najmniejszej usterki zaistniałej w domu, konieczne było wzywanie fachowca i opłacenie jego wykonanej usługi? A przecież wiele z tych prac można wykonać samodzielnie. Dlatego w dzisiejszym artykule podpowiadamy jak zorganizować przydomowy warsztat. 

Kotły na paliwo stałe - co powinieneś o nich wiedzieć?

Wymiana starego pieca na nowy to inwestycja na długie lata, a kotły c.o. na paliwa stałe, to urządzenia grzewcze, które wciąż posiadają wielu zwolenników. Wejdź i dowiedz się więcej o kotłach na paliwo stałe - jakie są rodzaje, jak dobrać odpowiednią moc do zapotrzebowania oraz na co zwrócić uwagę przed zakupem takiego kotła. 

Jak pompa ciepła podgrzewa wodę?

Pompa ciepła to jedno z najtańszych rozwiązań do podgrzewu wody użytkowej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak pompa ciepła podgrzewa wodę oraz jaką pompę ciepła wybrać do domu jednorodzinnego a jaką do mieszkania, zachęcamy do przeczytania artykułu. 

Czy wyłączanie ogrzewania na noc jest opłacalne?

Koszty centralnego ogrzewania mają spory udział w rocznym budżecie każdego właściciela domu, czy mieszkania.  Dlatego też każdy użytkownik szuka prostych metod na obniżenie rachunków w tym zakresie. Jeżeli zatem zastanawiasz się czy wyłączanie ogrzewania na noc jest opłacalne, zachęcamy do przeczytania artykułu.

Ogrzewanie biura. Jak zapewnić pracownikom komfortowe warunki?

Efektywność pracowników jest uzależniona od wielu czynników, ale niewątpliwie jednym z najważniejszych są warunki pracy. Nieodpowiednia temperatura, tzn. zbyt wysoka lub zbyt niska, mogą powodować nie tylko obniżenie wydajności pracy, ale również częste zwolnienia lekarskie spowodowane przeziębieniem.

Sprawdź pozostałe artykuły

Poznaj naszą markę