Produkty

Marki własne

Aktualności

Raty ZERO na wszystkie produkty!

Gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji ratalnej. Raty 0% na cały asortyment hurtowni. Oferta ważna tylko do 11 listopada 2019r.

Czytaj dalej
Pomyśl o sezonie grzewczym już dziś!

Zachęcamy do zapoznania się z promocyjnymi ofertami kotłów węglowych oraz pelletowych, czołowych producentów.

Czytaj dalej
Spotkajmy się w Krakowie!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach „Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza". Odwiedzając nasze stoisko będziecie mieli okazję spotkać się i...

Czytaj dalej
'EkoCiepło' w Sosnowcu już za nami

Serdecznie dziękujemy naszym drogim Klientom, Dystrybutorom oraz Gościom za spotkanie podczas targów EkoCiepło 2019.

Czytaj dalej
 • Szybki podgląd
  12 444,00 zł (brutto)
  Nowe

  Przeznaczenie: TEKLA DRACO D BIO o mocy 30 kW to nowoczesny, wysokiej jakości, stalowy kocioł na pellet o grubości wymiennika 8 mm, wyposażony w wielofunkcyjny sterownik Estyma Igneo Touch. Piec spełnia normę 5 klasy oraz  posiada certyfikat Ecodesign.

  12 444,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  11 648,00 zł (brutto)
  Nowe

  Przeznaczenie: TEKLA DRACO D BIO o mocy 22 kW to nowoczesny, wysokiej jakości, stalowy kocioł na pellet o grubości wymiennika 8 mm, wyposażony w wielofunkcyjny sterownik Estyma Igneo Touch. Piec spełnia normę 5 klasy oraz  posiada certyfikat Ecodesign.

  11 648,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  10 810,00 zł (brutto)
  Nowe

  Przeznaczenie: TYTAN BIO 30 kW, to wysokiej jakości trwały kocioł na pellet, wykonany z żelaza lub stali o grubości 8 mm. Regulowane stopki pozwalają na zmianę wysokości oraz stabilizację pieca na nierównym podłożu. Oferuje w pełni automatyczną pracę kotła, rozpalenie, czyszczenie palnika oraz wygaszenie. Kocioł posiada certyfikaty 5 klasy, Ecodesign.

  10 810,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  9 750,00 zł (brutto)
  Nowe

  Przeznaczenie: TYTAN BIO 25 kW, to wysokiej jakości trwały kocioł na pellet, wykonany z żelaza lub stali o grubości 8 mm. Regulowane stopki pozwalają na zmianę wysokości oraz stabilizację pieca na nierównym podłożu. Oferuje w pełni automatyczną pracę kotła, rozpalenie, czyszczenie palnika oraz wygaszenie. Kocioł posiada certyfikaty 5 klasy, Ecodesign.

  9 750,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  18 894,00 zł (brutto)
  Nowe

  Przeznaczenie: Kocioł DEFRO ALFA o mocy 30 kW z certyfikatami ecodesign, 5 klasy, to niezawodna praca i wysoka sprawność osiągająca 95%. Zastosowane nowoczesne rozwiązania zapewniają komfortową obsługę oraz wysoką wydajność. Piec posiada liczne zabezpieczenia zapobiegające zagotowaniu się wody. Pozwala na obsługę nawet 6 pomp. Jest w stanie ogrzać powierzchnię do 375 m2.

  18 894,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  17 919,00 zł (brutto)
  Nowe

  Przeznaczenie: Kocioł DEFRO ALFA o mocy 22 kW z certyfikatami ecodesign, 5 klasy, to niezawodna praca i wysoka sprawność osiągająca 95%. Zastosowane nowoczesne rozwiązania zapewniają komfortową obsługę oraz wysoką wydajność. Piec posiada liczne zabezpieczenia zapobiegające zagotowaniu się wody. Pozwala na obsługę nawet 6 pomp. Jest w stanie ogrzać powierzchnię do 275m2.

  17 919,00 zł (brutto)
  Dostępny

Odnawialne źródła energii

Zobacz więcej

Technika grzewcza

Zobacz więcej

Hurtownia instalacyjna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie produkty z szeroko pojętej branży grzewczej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania, wszelki pytania i wątpliwości możecie kierować wprost do nas.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość

Nasza internetowa hurtownia instalacyjna czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju hurtowni zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań.