Produkty

Marki własne

Aktualności

Ponownie realizujemy wysyłki za pobraniem

W związku z powrotem naszych przewoźników do opcji wysyłki za pobraniem, mają już Państwo możliwość składania takich zamówień.

Czytaj dalej
Wysyłki towaru realizujemy na bieżąco

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pragniemy poinformować Państwa, że zamówiony towar wysyłamy na bieżąco. Z powodu ograniczeń po stronie firm kurierskich...

Czytaj dalej
Wspieraj z nami lokalny biznes. Dołącz do akcji „Kupuję-ratuję”.

Razem z lokalnymi mediami oraz przedsiębiorcami ruszamy z akcją społeczną „Kupuję – ratuję, której celem jest wzajemna pomoc w trudnych czasach pandemii.

Czytaj dalej
Radosnych Świąt Wielkanocy

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy wszystkim Klientom najlepsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości.

Czytaj dalej

Odnawialne źródła energii

Zobacz więcej

Technika grzewcza

Zobacz więcej

Hurtownia instalacyjna Swatt

Hurtownia internetowa ze sprzętem instalacyjnym Swatt to miejsce, w którym znajdziecie Państwo produkty z szeroko pojętej branży grzewczej, sanitarnej, klimatyzacji, OZE i wiele więcej. Jesteśmy oddziałem firmy Polska Ekologia Sp. z o. o. i kierujemy naszą ofertę w głównej mierze do firm instalacyjnych nie tylko na terenie Polski, ale także Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii. Dbamy o pełne wsparcie naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne szkolenia, doradztwo techniczne oraz bezpłatne usługi projektowe. Ponadto, nasi stali klienci liczyć mogą na atrakcyjne systemy rabatowania dzięki programom lojalnościowym.

Sklep instalacyjny - tylko najwyższa jakość!

Hurtownia instalacyjna Swatt.pl czerpie z wiedzy i doświadczenia jednej z pierwszych w kraju firm zajmujących się sprzedażą systemów solarnych, pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych oraz innego rodzaju systemów i rozwiązań technologicznych. Obecnie współpracujemy z wieloma markami, które dostarczają nam swoje najlepsze produkty, dbając o jakość i innowacyjność rozwiązań. W naszym internetowym sklepie instalacyjnym oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. Pełne wsparcie serwisowe jest gwarancją niezawodności działania. Wszelkie pytania i wątpliwości możecie Państwo kierować wprost do nas. Serdecznie zapraszamy do zakupów!