Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Nagrzewnice gazowe

Jeżeli szukasz wydajnego i ekonomicznego urządzenia do ogrzewania, w szczególności dużych pomieszczeń typu hale produkcyjne, przemysłowe, szklarnie, warsztaty, itp., to nagrzewnice gazowe / na gaz z zamkniętą komorą spalania dostępne w naszej ofercie są tym, czego potrzebujesz. Zapewniają wysoką wydajność, niższe zużycie gazu i brak emisji tlenku węgla. Koniecznie sprawdź naszą ofertę:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Nagrzewnice na gaz z zamkniętą komorą spalania - idealne do ogrzewania dużych powierzchni przemysłowych

Oferowane w tej kategorii nagrzewnice gazowe (na gaz) z zamkniętą komorą spalania marki ApenGroup to urządzenia grzewcze przeznaczone do szybkiego ogrzewania dużych powierzchni przemysłowych. Są to urządzenia efektywne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska! Wykorzystana technologia oraz materiały podczas produkcji nagrzewnic gazowych wspomnianej marki zapewniają znaczne ograniczenia strat ciepła, przy jednoczesnej wysokiej wydajności systemu. Należy podkreślić, że nagrzewnice na gaz z zamkniętą komorą spalania to urządzenia redukujące emisję dwutlenku węgla oraz Nox. Dystrybutorem nagrzewnic gazowych marki ApenGroup w Polsce jest firma Sonniger.

Nagrzewnice gazowe - zastosowanie

Nagrzewnice gazowe / na gaz ziemny lub LPG to urządzenia idealne do ogrzewania dużych powierzchni np. przemysłowych. Są to najlepsze urządzenia do ogrzewania hal produkcyjnych, hal magazynowych, hal przemysłowych, warsztatów, zakładów produkcyjnych / przemysłowych, szklarni, obiektów budowy, itp. Należy pamiętać, że stosując nagrzewnice gazowe, należy zapewnić dobrą wentylację w pomieszczeniu, szczególnie przy długotrwałym stosowaniu. Należy także pamiętać, aby w pobliżu nagrzewnicy gazowej nie znalazły się materiały łatwopalne!

W ofercie naszego sklepu dostępne są także: nagrzewnice wodne oraz nagrzewnice elektryczne renomowanych producentów, w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.