Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Regulatory i termostaty pokojowe

Termostat pokojowy (regulator temperatury) to urządzenie zapewniające efektywne zarządzanie pracą kotłów c.o. oraz automatyczne dostosowanie i utrzymywanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Posiadamy termostaty renomowanych producentów: EUROSTER, TECH Sterowniki i GREENIE

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Regulator i termostat pokojowy — po co się go stosuje?

Regulatory i termostaty pokojowe przeznaczone są do sterowania urządzeniem grzewczym. Ich zadaniem jest utrzymanie temperatury w pomieszczeniu. Regulator lub termostat pokojowy przesyła sygnał do urządzenia grzewczego (np. kotła, pieca c.o.) po to, aby utrzymywać dogrzewanie pomieszczenia do wymaganej temperatury. Do głównych funkcji regulatora należy sterowanie temperaturą pokojową, możliwość ustawienia tygodniowego programu ogrzewania, czy też funkcji dzień / noc oraz ręcznych programów. Regulator pokojowy wyposażony jest w podświetlenie wyświetlacza, a także czujnik pokojowy. Może być zamontowany w różnych typach budynków, w tym w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach i innych budynkach użytkowych. Regulatory i termostaty pokojowe mają wiele zalet, m.in. zapewniają:

  • Oszczędność energii — termostaty pokojowe umożliwiają efektywne sterowanie pracą kotłów, dzięki czemu możemy zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. 
  • Komfort cieplny — dokładna regulacja temperatury pozwala uzyskać komfort cieplny w pomieszczeniu bez naszej ingerencji. 
  • Oszczędność czasu — użytkownik nie musi manualnie regulować temperatury, ponieważ termostat to robi automatycznie.

Przewodowe i bezprzewodowe regulatory (termostaty) pokojowe — oferta sklepu SWATT

Dostępne w naszej ofercie przewodowe i bezprzewodowe regulatory (termostaty) pokojowe są urządzeniami elektronicznymi najwyższej klasy, które dodatkowo dedykowane są do instalacji kotłów gazowych. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Posiadamy także sterowniki do podłogówki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.