Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Kompletne zestawy fotowoltaiczne

Kompletne zestawy fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą uniknąć problemów związanych z odpowiednim dopasowaniem paneli fotowoltaicznych, inwertera i innych części montażowych. W ofercie posiadamy zestawy fotowoltaiczne znanych i cenionych marek.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Zestawy fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej i podgrzania wody

Montaż instalacji fotowoltaicznej wymaga starannego dopasowania wszystkich niezbędnych elementów, które stworzą optymalną pod względem wydajności całość. Aby zaoszczędzić Państwu problemów z dopasowywaniem paneli fotowoltaicznych, inwertera i innych części montażowych, przygotowaliśmy ofertę, w której znaleźć można kompletne zestawy fotowoltaiczne znanej i cenionej marki WEBER, SELFA, V-TAC oraz wielu innych renomowanych producentów. Dostępne są zestawy fotowoltaiczne przeznaczone do produkcji energii elektrycznej w systemie ON-GRID, OFF-GRID oraz jako fotowoltaiczne podgrzewacze wody. Mogą one wyprodukować określoną porcję energii rocznie. Jej ilość jest uzależniona od mocy urządzeń oraz rodzaju instalacji. W ofercie znajdują się zestawy fotowoltaiczne o zróżnicowanych mocach i przeznaczeniu. 

Elementy wchodzące w skład zestawu fotowoltaicznego

W zależności od wybranej oferty, zestaw do montażu instalacji fotowoltaicznej standardowo zawiera panele fotowoltaiczne, inwerter, złącza szeregowe i przewody. Dodatkowo można je uzupełnić o odpowiednio dobrane skrzynki przyłączeniowe czy liczniki, akumulatory lub grzałki elektryczne. Aby sprawdzić, co zawiera dany zestaw, należy zapoznać się z opisem wybranej oferty.