Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Kompletne zestawy fotowoltaiczne

Kompletne zestawy fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą uniknąć problemów związanych z odpowiednim dopasowaniem paneli fotowoltaicznych, inwertera i innych części montażowych. W ofercie posiadamy zestawy fotowoltaiczne cenionych marek w korzystnej cenie.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Zestawy fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej

Montaż instalacji fotowoltaicznej wymaga starannego dopasowania wszystkich niezbędnych elementów, które stworzą optymalną pod względem wydajności całość. Aby zaoszczędzić Państwu problemów z dopasowywaniem paneli fotowoltaicznych, inwertera, przewodów oraz innych części montażowych, przygotowaliśmy ofertę, w której znaleźć można kompletne zestawy fotowoltaiczne znanej i cenionej marki WEBER, SELFA, V-TAC oraz wielu innych renomowanych producentów. Dostępne są typowe zestawy fotowoltaiczne przeznaczone do produkcji energii elektrycznej w systemie ON-GRID, OFF-GRID oraz jako fotowoltaiczne podgrzewacze wody. Mogą one wyprodukować określoną porcję energii rocznie. Jej ilość jest uzależniona od mocy urządzeń oraz rodzaju instalacji. W ofercie znajdują się zestawy fotowoltaiczne o zróżnicowanych mocach i przeznaczeniu. 

Elementy wchodzące w skład typowego zestawu fotowoltaicznego

W zależności od wybranej oferty zestaw do montażu instalacji fotowoltaicznej standardowo zawiera panele fotowoltaiczne, inwerter sieciowy lub inwerter hybrydowy, złącza szeregowe i przewody do fotowoltaiki. Dodatkowo można je uzupełnić o odpowiednio dobrane skrzynki przyłączeniowe, liczniki, akumulatory, magazyny energii lub grzałki elektryczne. Aby sprawdzić, co zawiera dany zestaw, należy zapoznać się z opisem wybranej oferty. W ofercie naszego sklepu i hurtowni dostępne są także kompletne zestawy fotowoltaiczne do samodzielnego montażu oraz zestawy fotowoltaiczne hybrydowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.