Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zestawy fotowoltaiczne ON-GRID

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Gdzie sprawdzają się instalacje fotowoltaiczne ON-GRID?

Sieciowe instalacje fotowoltaiczne ON-GRID to obecnie najchętniej wybierane alternatywne źródło energii przez prywatnych inwestorów. Cechują się łatwością montażu i prostą zasadą działania. Należy również zaznaczyć, że uwarunkowania legislacyjne coraz mocniej wspierają prosumentów, czyli odbiorców energii, którzy kupują ją od dostawców, jednocześnie produkując ją na własne potrzeby.

Zestaw fotowoltaiczny ON GRID to doskonały sposób na ograniczenie wysokości rachunków za prąd. W tym przypadku kluczowym czynnikiem jest brak pewności co do wysokości cen energii elektrycznej w kolejnych latach. Wzrost kosztów wydobycia węgla oraz obostrzenia dotyczące emisji szkodliwych związków chemicznych, najprawdopodobniej poskutkują wzrostem cen prądu. Dzięki instalacji fotowoltaicznej można mieć pewność, że większą część zapotrzebowania energetycznego budynku pokryje energia słoneczna, której jedyną ceną jest inwestycja początkowa.

Zestawy ON GRID

Zestawy fotowoltaiczne on-grid posiadają długoterminowe gwarancje, a już po kilku latach spłacają się i zaczynają przynosić wymierne zyski. Jednostką prądotwórczą instalacji fotowoltaicznej i jednocześnie głównym elementem wchodzącym w skład zestawu on-grid jest inwerter fotowoltaiczny. Drugim kluczowym elementem są panele fotowoltaiczne. Ilość paneli fotowoltaicznych zależy od dobranej mocy systemu.

Zestawy fotowoltaiczne są również wyposażone w elementy, bez których niemożliwe byłoby podpięcie i uruchomienie instalacji, czyli przewód solarny oraz konektory. Nie jest przypadkiem fakt, że instalacje fotowoltaiczne on-grid są najpopularniejszym, odnawialnym źródłem energii w Polsce, bowiem przynoszą zyski, a ich próg rentowności to zaledwie kilka lat.