Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Zestawy fotowoltaiczne ON-GRID

Gdzie sprawdzają się instalacje fotowoltaiczne ON-GRID?

Sieciowe instalacje fotowoltaiczne ON-GRID to obecnie najchętniej wybierane alternatywne źródło energii przez prywatnych inwestorów. Cechują się łatwością montażu i prostą zasadą działania. Należy również zaznaczyć, że uwarunkowania legislacyjne coraz mocniej wspierają prosumentów, czyli odbiorców energii, którzy kupują ją od dostawców, jednocześnie produkując ją na własne potrzeby.

Zestaw fotowoltaiczny ON GRID to doskonały sposób na ograniczenie wysokości rachunków za prąd. W tym przypadku, kluczowym czynnikiem jest brak pewności co do wysokości cen energii elektrycznej w kolejnych latach. Wzrost kosztów wydobycia węgla oraz obostrzenia dotyczące emisji szkodliwych związków chemicznych, najprawdopodobniej poskutkują wzrostem cen prądu. Dzięki instalacji fotowoltaicznej można mieć pewność, że większą część zapotrzebowania energetycznego budynku pokryje energia słoneczna, której jedyną ceną jest inwestycja początkowa.

Zestawy ON GRID

Zestawy fotowoltaiczne on-grid posiadają długoterminowe gwarancje, a już po kilku latach spłacają się i zaczynają przynosić wymierne zyski. Jednostką prądotwórczą instalacji fotowoltaicznej i jednocześnie głównym elementem wchodzącym w skład zestawu on-grid jest inwerter fotowoltaiczny. Drugim kluczowym elementem są panele fotowoltaiczne. Ilość paneli fotowoltaicznych zależy od dobranej mocy systemu.

Zestawy fotowoltaiczne są również wyposażone w elementy, bez których niemożliwe byłoby podpięcie i uruchomienie instalacji, czyli przewód solarny oraz konektory. Nie jest przypadkiem fakt, że instalacje fotowoltaiczne on-grid są najpopularniejszym, odnawialnym źródłem energii w Polsce, bowiem przynoszą zyski, a ich próg rentowności to zaledwie kilka lat.