Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Inwerter fotowoltaiczny (falownik)

Odkryj moc energii słonecznej z falownikami marki Sofar Solar i V-TAC! Dostępne tutaj urządzenia zapewniają niezawodność, efektywność i wydajność, pozwalając Ci cieszyć się maksymalnym wykorzystaniem energii ze swojej instalacji fotowoltaicznej. Znajdziesz tu inwerter sieciowy jednofazowy, trójfazowy i hybrydowy. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Co to jest inwerter (falownik) i do czego służy? 

Inwerter fotowoltaiczny tzw. falownik, to serce całej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki, jego pracy można korzystać z energii słonecznej w domu. Zadaniem falownika jest zamiana prądu stałego na przemienny. Oprócz tego, inwertery fotowoltaiczne są wyposażone w MPPT (ang. Maximum Power Point Tracker). Jest to technologia, pozwalająca na śledzenie maksymalnego punktu mocy. Takie rozwiązanie zwiększa uzyski energetyczne instalacji o kilkanaście procent. Inwerter posiada szereg parametrów, które wpływają na to, że dobór falownika do instalacji musi być przemyślany. Moc, zakres napięciowy pracy czy liczba faz, to czynniki, które muszą być dostosowane do pracy paneli fotowoltaicznych, aby inwerter funkcjonował poprawnie i wydajnie.

Hurtownia fotowoltaiczna SWATT oferuje inwertery / falowniki fotowoltaiczne sieciowe (jednofazowe i trójfazowe) oraz inwertery hybrydowe czołowych producentów, które charakteryzują się wysoką wydajnością i trwałością. Proponujemy również panele fotowoltaiczne (słoneczne) w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.