Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

System miedziany zaciskowy - woda

System miedziany zaciskowy do instalacji centralnego ogrzewania (c.o.), ciepłej i zimnej wody użytkowej; charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. System miedziany zaciskowy (zaciskany) oznacza, że połączenia są wykonywane poprzez specjalne zaciski, które służą do łączenia rur. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

System miedziany zaciskowy - charakterystyka, wady i zalety

W systemie miedzianym zaciskowym dedykowanym do instalacji wodnych stosuje się specjalne zaciski, które są używane do łączenia rur miedzianych. Zaciski są umieszczane na końcach rur, a następnie za pomocą specjalnego narzędzia (zazwyczaj hydraulicznego) zaciskane na rurze, tworząc szczelne połączenie.

Zaletami systemu miedzianego zaciskowego jest z pewnością łatwy montaż, który nie wymaga lutowania ani skręcania, ale także wysoka niezawodność i szczelność połączeń oraz możliwość demontażu i ponownego wykorzystania zacisków. System ten wymaga jednak zakupu specjalistycznego narzędzia do zaciskania, co może podnieść koszty instalacji.

W ofercie naszego sklepu dostępne są: mufy, kolana, łuki, złączki, zaślepki, łączniki, trójniki, nyple, obejścia, mufy, a także rury miedziane niezbędne do wykonania instalacji bazującej na systemie miedzianym zaciskowym, dedykowanym do instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz instalacji centralnego ogrzewania.

Sprawdź także pozostałe systemy miedziane: System miedziany skręcany, System miedziany lutowanySystem miedziany zaciskowy do instalacji solarnych.