Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Zasobniki c.w.u. z 2 wężownicami

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Zasobniki c.w.u. dwuwężownicowe

Wybór modelu i budowy zasobnika c.w.u. wymaga uwzględnienia zapotrzebowania gospodarstwa domowego na ciepłą wodę. Im jest ono wyższe, tym większa powinna być pojemność zbiornika oraz jego efektywność grzewcza. O tej ostatniej decyduje liczba wężownic.

W naszym sklepie internetowym znajdują się zasobniki ciepłej wody użytkowej przeznaczone również do dużych domów zamieszkiwanych przez wielopokoleniowe rodziny. Zasobniki c.w.u. z 2 wężownicami są nie tylko pojemniejsze, ale też ogrzewają dużą ilość wody z stosunkowo krótkim czasie. Czas ogrzewania może też wpływać na stałą dostępność ciepłej wody przy mniejszym zbiorniku i wysokim poziomie jej zużycia. Zasobnik 200-litrowy z 2 wężownicami jest mniejszy i łatwiejszy w montażu, ale pracuje równie efektywnie co zbiornik o większej pojemności z jedną wężownicą.

W tej kategorii prezentujemy zasobniki marki Weber z 2 wężownicami. Do domów jednorodzinnych i letniskowych polecamy modele o pojemności od 200 do 500 litrów. W asortymencie mamy również zbiorniki 1500-litrowe, wyposażone w izolację termiczną o grubości 100 mm. Dwie wężownice pozwalają na podłączenie dwóch niezależnych źródeł ciepła takich jak systemy solarnekotły c.o. czy pompy ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.