Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zasobniki c.w.u. z 2 wężownicami

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Model
Pojemność
Ilość wężownic
Przeznaczenie zasobnika
Orientacja
Filtruj

Zasobniki c.w.u. dwuwężownicowe

Wybór modelu i budowy zasobnika c.w.u. wymaga uwzględnienia zapotrzebowania gospodarstwa domowego na ciepłą wodę. Im jest ono wyższe, tym większa powinna być pojemność zbiornika oraz jego efektywność grzewcza. O tej ostatniej decyduje liczba wężownic.

W naszym sklepie internetowym znajdują się zasobniki ciepłej wody użytkowej przeznaczone również do dużych domów zamieszkiwanych przez wielopokoleniowe rodziny. Zasobniki c.w.u. z 2 wężownicami są nie tylko pojemniejsze, ale też ogrzewają dużą ilość wody z stosunkowo krótkim czasie. Czas ogrzewania może też wpływać na stałą dostępność ciepłej wody przy mniejszym zbiorniku i wysokim poziomie jej zużycia. Zasobnik 200-litrowy z 2 wężownicami jest mniejszy i łatwiejszy w montażu, ale pracuje równie efektywnie co zbiornik o większej pojemności z jedną wężownicą.

W tej kategorii prezentujemy zasobniki marki Weber z 2 wężownicami. Do domów jednorodzinnych i letniskowych polecamy modele o pojemności od 200 do 500 litrów. W asortymencie mamy również zbiorniki 1500-litrowe, wyposażone w izolację termiczną o grubości 100 mm. Dwie wężownice pozwalają na podłączenie dwóch niezależnych źródeł ciepła takich jak systemy solarnekotły c.o. czy pompy ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.