Zasobnik emaliowany z 2 weżownicami 1000 l WEBER W2

Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 1000 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 2 wężownicami, w izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu skay, to pewne, sprawne i przede wszystkim trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach.

POSIADA ATEST PZH

01010001


D

Nowy produkt

WEBER

13 126,00 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 538,20 zł

Oczekuje na dostawę

Zasobnik c.w.u. pionowy z 2 wężownicami 1000 l

GŁÓWNE ZALETY

Emaliowany, pionowy zasobnik cwu (bojler) o pojemności 1000 l z 2 wężownicami marki WEBER to wysokiej klasy urządzenie charakteryzujące się najwyższą sprawnością oraz estetycznym wyglądem.

Wysokiej jakości warstwa emalii oraz anoda magnezowa zastosowana w zasobniku c.w.u. WEBER W2 1000 stanowi zabezpieczenie zasobnika przed korozją, maksymalnie wydłużając jego żywotność. Producent udziela 7 letniej gwarancji na urządzenie.

Dwie wężownice o wysokiej wydajności umożliwiają podłączenie źródeł ciepła, takich jak: pompa ciepła, kocioł centralnego ogrzewania, system solarny, itp.

Króciec przyłączeniowy grzałki elektrycznej umieszczony w połowie wysokości zasobnika, zapewnia ekonomiczny podgrzew wody w ilości wymaganej do chwilowego zużycia. Rozwiązanie to eliminuje niepotrzebny podgrzew całego zasobnika przy użyciu energii elektrycznej, tak jak w większości rozwiązań dostępnych na rynku.

Manualny termometr zapewnia odczyt temperatury, bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Otwór rewizyjny w dolnej części zasobnika umożliwia regularne czyszczenie jego wnętrza, co jest szczególnie wskazane w przypadku wody o niskiej jakości.

Izolacja termiczna gr. 100 mm z pianki poliuretanowej gwarantuje najwyższy poziom efektywności energetycznej.

Płaszcz PCV zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami oraz estetyczny wygląd dzięki możliwości łatwego czyszczenia. Standardowo urządzenie wyposażone jest w płaszcz w kolorze szarym.

GŁÓWNE PARAMETRY

Zasobnik c.w.u. emaliowany 1000 l z 2 wężownicami WEBER - parametry techniczne tabela

Klasa dystrybucjiD

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: