Zasobnik emaliowany z 2 weżownicami 1000 l WEBER W2

Indeks 01010001
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 1000 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 2 wężownicami, w izolacji termicznej, zabezpieczonej płaszczem typu skay, to pewne, sprawne i przede wszystkim trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach.

12 915,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 20 - 22 kwiecień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 628,53 zł

Loading...

Zasobnik c.w.u. pionowy z 2 wężownicami 1000 l, 4 lata gwarancji


GŁÓWNE ZALETY

Emaliowany, pionowy zasobnik cwu (bojler) o pojemności 1000 l z 2 wężownicami marki WEBER to wysokiej klasy urządzenie charakteryzujące się najwyższą sprawnością oraz estetycznym wyglądem.

Wysokiej jakości warstwa emalii oraz anoda magnezowa zastosowana w zasobniku c.w.u. WEBER W2 1000 stanowi zabezpieczenie zasobnika przed korozją, maksymalnie wydłużając jego żywotność. Producent udziela 4 letniej gwarancji na urządzenie.

Dwie wężownice o wysokiej wydajności umożliwiają podłączenie źródeł ciepła, takich jak: pompa ciepła, kocioł centralnego ogrzewania, system solarny, itp. Króciec przyłączeniowy grzałki elektrycznej umieszczony w połowie wysokości zasobnika, zapewnia ekonomiczny podgrzew wody w ilości wymaganej do chwilowego zużycia. Rozwiązanie to eliminuje niepotrzebny podgrzew całego zasobnika przy użyciu energii elektrycznej, tak jak w większości rozwiązań dostępnych na rynku.

Manualny termometr zapewnia odczyt temperatury, bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń. Otwór rewizyjny w dolnej części zasobnika umożliwia regularne czyszczenie jego wnętrza, co jest szczególnie wskazane w przypadku wody o niskiej jakości. Izolacja termiczna z pianki poliuretanowej gwarantuje najwyższy poziom efektywności energetycznej. Płaszcz PCV zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami oraz estetyczny wygląd dzięki możliwości łatwego czyszczenia. Standardowo urządzenie wyposażone jest w płaszcz w kolorze szarym.


UWAGA!
Wymiary zasobnika mogą się różnić od podanych na stronie w zależności od dostępności.

GŁÓWNE PARAMETRY

Zasobnik c.w.u. emaliowany 1000 l z 2 wężownicami WEBER - parametry techniczne tabela

Klasa dystrybucji
D
Producent
WEBER
Model
W2
Pojemność
1000l
Ilość wężownic
2
Orientacja
Pionowa

Zobacz także