Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Armatura gazowa

Armatura gazowa do stosowania w instalacjach gazowych, zgodna z wszelkimi normami i kryteriami europejskimi. Oferujemy m.in. zawory, filtry, węże, skrzynki gazowe i akcesoria renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Armatura gazowa w niskiej cenie — sklep SWATT

Gaz ziemny nabrał bardzo dużego znaczenia jako źródło energii pierwotnej. Ma to związek ze wzrastającymi cenami oleju opałowego, dostępnymi dofinansowaniami pieców ekologicznych, ale także przyczyniła się do tego uchwała antysmogowa. Przewiduje się duży wzrost zapotrzebowania na gaz nie tylko w przypadku domów prywatnych czy bloków, ale także w przemyśle. Dzieje się tak za sprawą wprowadzania układów gazowo-parowych.

Instalacje gazowe mogą pracować w bardzo różnych temperaturach, dlatego armatura gazowa musi sprostać wszelkim wymaganiom dobrego funkcjonowania układów. Musi być przede wszystkim całkowicie szczelna oraz bezpieczna w użytkowaniu. Armatura gazowa, którą znajdziecie w ofercie naszego sklepu, spełniają wszystkie te wymagania. Przede wszystkim, oferowane produkty są zgodne z normami europejskimi i spełniają wiele innych kryteriów, które dopuszczają je do stosowania w instalacjach gazowych.

W ofercie naszego sklepu internetowego oprócz armatury gazowej posiadamy także piece gazowe dostępne w różnych wariantach i świetnych cenach oraz różnego rodzaju akcesoria jak np. taśma teflonowa do gazu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.