Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Armatura gazowa

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 44 elementów

Armatura gazowa w niskiej cenie — sklep SWATT

Gaz ziemny nabrał bardzo dużego znaczenia jako źródło energii pierwotnej. Ma to związek ze wzrastającymi cenami oleju opałowego, dostępnymi dofinansowaniami pieców ekologicznych, ale także przyczyniła się do tego uchwała antysmogowa. Przewiduje się duży wzrost zapotrzebowania na gaz nie tylko w przypadku domów prywatnych czy bloków, ale także w przemyśle. Dzieje się tak za sprawą wprowadzania układów gazowo-parowych.

Instalacje gazowe mogą pracować w bardzo różnych temperaturach, dlatego armatura gazowa musi sprostać wszelkim wymaganiom dobrego funkcjonowania układów. Musi być przede wszystkim całkowicie szczelna oraz bezpieczna w użytkowaniu. Armatura gazowa, którą znajdziecie w ofercie naszego sklepu, spełniają wszystkie te wymagania. Przede wszystkim, oferowane produkty są zgodne z normami europejskimi i spełniają wiele innych kryteriów, które dopuszczają je do stosowania w instalacjach gazowych.

W ofercie naszego sklepu internetowego oprócz armatury gazowej posiadamy także piece gazowe dostępne w różnych wariantach i świetnych cenach oraz różnego rodzaju akcesoria jak np. taśma teflonowa do gazu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.