Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne to świetne rozwiązanie m.in. do grzania wody zupełnie za darmo! Wydajność, efektywność oraz brak emisji zanieczyszczeń, to tylko nieliczne zalety, jakie oferują solary do grzania wody. Dostępne tutaj kolektory pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz solidny, niezawodny i oryginalny produkt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, zapewniamy konkurencyjne ceny! 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Zastosowanie i zasada działania kolektora słonecznego do grzania wody

Kolektor słoneczny umożliwia dodatkowe wspomaganie systemów centralnego ogrzewania, w tym jest to idealne, ekologiczne i darmowe rozwiązanie do ciepłej wody użytkowej (grzania wody), gdyż czerpie energię ze słońca. Część przetwarzająca promienie słoneczne na energię, czyli absorber wykonany jest z TINOXu, czyli materiału, który zapewnia pochłanianie światła na poziomie 95%, co daje znikome straty energii.

Kolektory słoneczne płaskie i rurowo - próżniowe WEBER SOL

W hurtowni i sklepie internetowym SWATT oferowane są zarówno kolektory płaskie, jak i kolektory rurowo - próżniowe. Kolektory słoneczne marki własnej WEBER SOL jako zestaw, wykazują wydajność przez około 25 lat. Są to produkty pochodzenia polskiego, wykonane z najlepszych dostępnych komponentów. Posiadają również niezbędne certyfikaty jakości oraz spełniają wszelkie normy, zarówno polskie, jak i europejskie. Ich ogromną zaletą jest niska awaryjność - poniżej 0,01% oraz korzystna cena. Nasz sklep zapewnia 10 lat gwarancji na każdy kolektor słoneczny WEBER SOL!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów oraz do kontaktu w przypadku pytań. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie kolektory słoneczne oraz akcesoria niezbędne do ich montażu. Oferujemy również zestawy solarne z zasobnikiem c.w.u.zestawy solarne bez zasobnika, panele słoneczne, a nawet glikol polipropylenowy w bardzo atrakcyjnych cenach!

Wybrane porady o kolektorach słonecznych: