Aktualności

Zapraszamy na targi BUDMA 2019

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach i odwiedzin na naszym stoisku, gdzie będą mieli Państwo okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi Doradcami Technicznymi.

Czytaj dalej
Promocja na elektronarzędzia we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z najnowszej promocji na elektronarzędzia. Promocja dostępna w naszym stacjonarnym sklepie we Wrocławiu - koniecznie wejdź i poznaj szczegóły...

Czytaj dalej
Spotkajmy się na targach w Poznaniu, Toruniu, Sosnowcu i Krakowie.

Rok 2019 będzie dla nas bardzo intensywny! Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi do...

Czytaj dalej
Sklep stacjonarny z narzędziami we Wrocławiu

Sklep stacjonarny z narzędziami renomowanych marek Black & Decker oraz DeWALT we Wrocławiu już otwarty, serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Kolektory słoneczne

Kolektor słoneczny umożliwia dodatkowe wspomaganie systemów centralnego ogrzewania, w tym również wody użytkowej. Jest to rozwiązanie ekologiczne, czerpiące z energii słonecznej. Część przetwarzająca promienie słoneczne na energię, czyli absorber wykonany jest z TINOXu, czyli materiału, który zapewnia pochłanianie światła na poziomie 95%, co daje znikome straty energii. Nasze kolektory słoneczne jako zestaw wykazują wydajność przez około 25 lat. Prezentowane przez nas produkty są pochodzenia polskiego, wykonane z najlepszych dostępnych komponentów. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty jakości oraz spełnia wszelkie normy, zarówno polskie, jak i europejskie. Nasza firma zapewnia 10 lat gwarancji na każdy kolektor słoneczny. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów oraz do kontaktu w przypadku wystąpienia pytań.