Produkty

Co o nas mówią

Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Som zo Slovenska, takže som si bol po tovar osobne, personál OK
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Jestem zadowolony z otrzymanego towaru, i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej
Nowe pompy Dambat / IBO

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne pompy głębinowe i inne urządzenia pompujące do Twojego domu, ogrodu, sadu czy firmy…

Czytaj dalej
Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej

Pompy do szamba i ścieków

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 67 elementów

Pompy zatapialne (zanurzeniowe) do szamba i ścieków 

Wybierając pompę do szamba lub ścieków, powinno się zwrócić szczególną uwagę na parametry urządzenia, a przede wszystkim kierować się przeznaczeniem urządzenia, nie należy wykorzystywać pomp zatapialnych o innym przeznaczeniu, np. do czystej wody. Kolejną ważną cechą dobrej pompy do szamba jest moc, wydajność, ale także zdolność do podnoszenia ścieków.

Warto także zwrócić uwagę na konstrukcję pompy, a konkretnie materiał, z którego wykonana jest obudowa oraz wirnik. Zalecane jest, aby pompa do szamba posiadała właściwości kwasoodporne. Tutaj możemy polecić pompy wykonane z żeliwa i stali nierdzewnej, które oprócz tego, że są kwasoodporne, to jeszcze mają większą wytrzymałość mechaniczną oraz są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. 

W ofercie naszej hurtowni dostępne są pompy zatapialne (zanurzeniowe) czołowego prodcenta IBO / Dambat. Przeznaczone są one do pracy w ciężkich i niesprzyjających warunkach. Posiadają solidną konstrukcję, wydajny silnik i zabezpieczenie termiczne. Dostępne są również pompy do szamba z rozdrabniaczem lub w wirnikiem w super cenach, sprawdź koniecznie naszą ofertę.