Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy do szamba i ścieków

Pompy do szamba i ścieków zatapialne (zanurzeniowe) znanych producentów: IBO, Omnigena i EINBACH. W ofercie dostępne także pompy do szamba z rozdrabniaczem lub wirnikiem wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź naszą ofertę:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc silnika
Filtruj

Pompy do szamba i ścieków zatapialne (zanurzeniowe) z rozdrabniaczem i bez

Wybierając pompę do szamba lub ścieków, powinno się zwrócić szczególną uwagę na parametry urządzenia, a przede wszystkim kierować się przeznaczeniem urządzenia, nie należy wykorzystywać pomp zatapialnych o innym przeznaczeniu, np. do czystej wody. Kolejną ważną cechą dobrej pompy do szamba jest moc, wydajność, ale także zdolność do podnoszenia ścieków.

Warto także zwrócić uwagę na konstrukcję pompy, a konkretnie materiał, z którego wykonana jest obudowa oraz wirnik. Zalecane jest, aby pompa do szamba posiadała właściwości kwasoodporne. Tutaj możemy polecić pompy wykonane z żeliwa i stali nierdzewnej, które oprócz tego, że są kwasoodporne, to jeszcze mają większą wytrzymałość mechaniczną oraz są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. 

W ofercie naszej hurtowni dostępne są pompy zatapialne (zanurzeniowe) czołowego prodcenta IBO / Dambat. Przeznaczone są one do pracy w ciężkich i niesprzyjających warunkach. Posiadają solidną konstrukcję, wydajny silnik i zabezpieczenie termiczne. Dostępne są również pompy do szamba z rozdrabniaczem lub w wirnikiem w super cenach, sprawdź koniecznie naszą ofertę.