Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy ciepła do basenu

Pompy ciepła do basenu renomowanych marek, takich jak HEIKO. Pompa basenowa to innowacyjne rozwiązanie do ogrzewania / podgrzewania i chłodzenia wody w basenie. Wydłuż okres korzystania z basenu, sprawdź dostępne pompy basenowe: 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Pompa ciepła basenowa do ogrzewania i podgrzewania wody w basenie

Jeżeli jesteś posiadaczem basenu lub dopiero planujesz jego budowę i chcesz, aby okres, w którym możesz z niego korzystać w naszych warunkach klimatycznych znacznie się wydłużył, koniecznie rozważ zakup pompy ciepła do basenu. Dzięki tym urządzeniom zapewnisz sobie wysoki komfort użytkowania z basenu przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Pompa ciepła basenowa to innowacyjne rozwiązanie do ogrzewania / podgrzewania wody w basenie, ale także jej chłodzenia. W naszym sklepie internetowym dostępne są basenowe pompy ciepła monoblok uznanej i renomowanej marki HEIKO, które charakteryzują się wysoką wydajnością, trwałością oraz łatwym montażem i obsługą, a co więcej - są dostępne w atrakcyjnej cenie!

Pompa ciepła do basenu - czy warto?

Zdecydowanie TAK! Niestety warunki klimatyczne w Polsce, nie zawsze pozwalają cieszyć się basenem przez długi czas. W związku z tym możliwość ogrzewania i podgrzewania wody w basenie do komfortowej dla nas temperatury jest na wagę złota. Dzięki pompie ciepła do basenu możemy nie tylko szybciej rozpocząć sezon korzystania z basenu, ale także znacznie go wydłużyć. Cecha ta sprawia, że posiadanie basenu w naszym regionie jest znacznie bardziej opłacalne. 

Jaka pompa ciepła do basenu?

Jeżeli zastanawiasz się, jaka pompa ciepła do basenu 15, 20, 30, 40, 50, czy 120 - sprawdź specyfikacje wyżej zaprezentowanych urządzeń. Dobór pompy ciepła z przeznaczeniem do basenu opiera się głównie na jego wielkości / pojemności. W specyfikacji każdej wyżej zaprezentowanej pompy ciepła do basenu jest określone, do jakiego basenu jest dedykowana. Nasi doświadczeni doradcy również służą pomocą, dlatego jeżeli masz problem z doborem odpowiedniej pompy ciepła do basenu — zachęcamy do kontaktu.

W ofercie naszego sklepu posiadamy także żarówki basenowe, które pozwolą na klimatyczne podświetlenie basenu oraz możliwość korzystania z niego nawet po zmroku.