Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy ciepła MONOBLOK do c.o. + c.w.u.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Pompa ciepła typu monoblok - charakterystyka

Pompy ciepła typu monoblok to urządzenia w całości montowane na zewnątrz budynku, a wszystkie jej elementy umieszczone są w jednej zwartej obudowie, w której znajduje się cały układ chłodniczy, a wyprowadzone są z niej tylko  rury odpowiadające za dystrybucję ciepła do budynku. Aczkolwiek, są dostępne również pompy ciepła typu monoblok składające się z dwóch jednostek - zewnętrznej oraz wewnętrznej.

Zaletą monoblokowych pomp ciepła jest szybszy i łatwiejszy montaż, w porównaniu do pompy ciepła SPLIT. Warto zaznaczyć, że w przypadku pompy ciepła typu monoblok (które posiadają kompletny układ wewnątrz jednostki), nie ma potrzeby instalowania dodatkowego połączenia układu chłodniczego, dzięki czemu nie jest wymagane posiadanie uprawnień f-gazowych. Pompy ciepła monoblok to urządzenia posiadające dobrą izolację termiczną i akustyczną, dzięki czemu są ciche podczas pracy. Są idealnym rozwiązaniem dla budynków posiadających małe kotłownie (nie ma jednostki wewnętrznej). W tym przypadku, wystarczy jedynie wygospodarować wolną przestrzeń na zasobnik cwu oraz bufor ciepła

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości, energooszczędne i niezawodne pompy ciepła powietrze - woda typu monoblok, przeznaczone do centralnego ogrzewania (c.o) oraz podgrzewu wody użytkowej (c.w.u.) czołowych producentów, takich jak: Panasonic, LG, Haier, Weber, Nexus, Heiko, Kaisai oraz Hyundai. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Zapewniamy atrakcyjne ceny!

Przeczytaj też: