Marki własne

Aktualności

Mapa dojazdu do siedziby firmy

Mapa dojazdu do siedziby firmy

Czytaj dalej
Rozpoczęcie wysyłki zamówień

Pragniemy poinformować, że wysyłka produktów od dnia 11-01-2021 realizowana jest bez żadnych opóźnień.

Czytaj dalej
Nowa siedziba firmy

Największa internetowa hurtownia instalacyjna rozwija się dla was — naszych klientów.

Czytaj dalej
Wydłużony czas realizacji zamówień

W związku z inwentaryzacją towarów od dnia 16-12-2020 informujemy, iż czas realizacji zamówień ulegnie wydłużeniu.

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Klimatyzator ścienny typu SPLIT

Klimatyzator ścienny jest jednym z wariantów urządzeń typu Split. Modele tego typu są przeznaczone do montażu na ścianie, przy czym jednostki wewnętrzna i zewnętrzna znajdują się po jej dwóch stronach. Dzięki temu jest możliwe połączenie obu modułów za pomocą krótkich przewodów z czynnikiem roboczym. W efekcie klimatyzator ścienny jest prosty w montażu i nie wymaga przeprowadzania kosztownych prac instalacyjnych. Klimatyzator ścienny split z reguły ma niewielkie rozmiary, które umożliwiają dyskretny montaż. Ze względu na wydajność sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach takich jak pokoje w domach i mieszkaniach, biurach czy placówkach handlowych i usługowych.

W asortymencie hurtowni Swatt znajdują się klimatyzatory ścienne znanych marek takich jak chociażby Mitshubishi, Samsung czy Weber w bardzo atrakcyjnych cenach. Do dużych pomieszczeń polecamy znacznie wydajniejszy klimatyzator marki Chigo o mocy 7,0 kW i większej. Na uwagę zasługuje też oferta spod znaku marki Weber Clima, której produkty wyróżniają się niską ceną.

Klimatyzacja ścienna typu Split to najbogatsza grupa urządzeń, w której bez problemu mogą Państwo wybrać model optymalny pod względem wydajności i ceny.