Marki własne

Aktualności

Raty ZERO na wszystkie produkty!

Gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji ratalnej. Raty 0% na cały asortyment hurtowni. Oferta ważna tylko do 11 listopada 2019r.

Czytaj dalej
Pomyśl o sezonie grzewczym już dziś!

Zachęcamy do zapoznania się z promocyjnymi ofertami kotłów węglowych oraz pelletowych, czołowych producentów.

Czytaj dalej
Spotkajmy się w Krakowie!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach „Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza". Odwiedzając nasze stoisko będziecie mieli okazję spotkać się i...

Czytaj dalej
'EkoCiepło' w Sosnowcu już za nami

Serdecznie dziękujemy naszym drogim Klientom, Dystrybutorom oraz Gościom za spotkanie podczas targów EkoCiepło 2019.

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Klimatyzator ścienny typu SPLIT

Klimatyzator ścienny jest jednym z wariantów urządzeń typu Split. Modele tego typu są przeznaczone do montażu na ścianie, przy czym jednostki wewnętrzna i zewnętrzna znajdują się po jej dwóch stronach. Dzięki temu jest możliwe połączenie obu modułów za pomocą krótkich przewodów z czynnikiem roboczym. W efekcie klimatyzator ścienny jest prosty w montażu i nie wymaga przeprowadzania kosztownych prac instalacyjnych. Klimatyzator ścienny split z reguły ma niewielkie rozmiary, które umożliwiają dyskretny montaż. Ze względu na wydajność sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach takich jak pokoje w domach i mieszkaniach, biurach czy placówkach handlowych i usługowych.

W asortymencie hurtowni Swatt znajdują się klimatyzatory ścienne znanych marek takich jak chociażby mitshubishi, Samsung czy Weber. Do dużych pomieszczeń polecamy znacznie wydajniejszy klimatyzator ścienny split marki Chigo o mocach 7.0 kW i większych. Na uwagę zasługuje też oferta spod znaku marki Weber Clima, której produkty wyróżniają się niską ceną. Klimatyzatory ścienne typu Split to najbogatsza grupa urządzeń, w której bez problemu mogą Państwo wybrać model optymalny pod względem wydajności i ceny.