Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Klimatyzatory ścienne

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Klimatyzator ścienny typu SPLIT

Klimatyzator ścienny jest jednym z wariantów urządzeń typu SPLIT. Klimatyzacja tego typu jest przeznaczona do montażu na ścianie, przy czym jednostki wewnętrzna i zewnętrzna znajdują się po jej dwóch stronach. Dzięki temu jest możliwe połączenie obu modułów klimatyzacji ściennej za pomocą krótkich przewodów z czynnikiem roboczym. W efekcie, klimatyzator ścienny jest prosty w montażu i nie wymaga przeprowadzania kosztownych prac instalacyjnych czy też przeprowadzenia remontu po montażu urządzenia. Dzięki temu na montaż klimatyzacji ściennej można zdecydować się w dowolnym momencie. Ze względu na wydajność sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, takich jak pokoje w domach i mieszkaniach, biurach czy placówkach handlowych i usługowych.

Nowoczesne i minimalistyczne

Klimatyzatory ścienne split z reguły mają niewielkie rozmiary, które umożliwiają dyskretny montaż. Ponadto obecnie dostępne modele charakteryzują się minimalistycznym i eleganckim wykończeniem, które łatwo dopasować do aranżacji danego pomieszczania. Są dostępne klimatyzatory ścienne w kolorze białym, ale także srebrnym i czarnym.

Dodatkowe funkcjonalności

Dostępne klimatyzatory ścienne posiadają szereg dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest funkcja osuszania i ogrzewania pomieszczeń, dzięki czemu zapewniają nie tylko przyjemne chłodzenie latem podczas upałów, ale także nadają się do ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń. Niektóre modele wyposażone są również w jonizator lub filtry, które dodatkowo dbają o dobrą jakość powietrza w naszych domach. Funkcję tą z pewnością docenią alergicy. Na uwagę zasługuje tutaj klimatyzator ścienny Fujitsu serii LM lub klimatyzator ścienny Fujitsu serii LU.

Ekologiczne i energooszczędne

Producenci klimatyzatorów kładą coraz większy nacisk na ekologię. Są dostępne klimatyzatory ścienne, które posiadają ekologiczny czynnik chłodniczy R32 oraz klasę energetyczną A++, aby nie tylko zadbać o środowisko naturalne, ale także o niższe rachunki za prąd. Do takich urządzeń zalicza się m.in. klimatyzator ścienny HEIKO o mocy 2,6 kW

Ciche i intuicyjne w obsłudze

Dużą zaletą nowoczesnych klimatyzatorów ściennych jest cicha praca i intuicyjna obsługa. Dzięki czemu jednostki wewnętrzne klimatyzatora bez obaw możemy zamontować w salonie czy sypialni, gdzie w szczególności zależy nam na ciszy i spokoju.

Klimatyzatory ścienne czołowych producentów

W asortymencie hurtowni i sklepu internetowego Swatt.pl znajdują się klimatyzatory ścienne znanych marek: Fujitsu, HEIKO, WEBER Clima, Belloni & Morini, Mitshubishi oraz Samsung w bardzo atrakcyjnych cenach i zróżnicowanej mocy.

Do dużych pomieszczeń polecamy znacznie wydajniejszy klimatyzator marki HEIKO o mocy 7,0 kW i większej lub klimatyzator dedykowany do serwerowni marki Fujitsu o mocy 8,0 kW. Na uwagę zasługuje też oferta spod znaku marki Weber Clima, której produkty wyróżniają się niską ceną.

Klimatyzatory ścienne typu Split to najbogatsza grupa urządzeń, w której bez problemu mogą Państwo wybrać model optymalny pod względem wydajności i ceny. W ofercie sprzedaży posiadamy również klimatyzatory multi split. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.