Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Polecam firmę swoim znajomym. Jest tego warta w każdym przypadku.
Klient
Klient
Za każdym razem formalności, wysyłka i odbiór przebiegają bez problemu.
Klient
Klient
Szybka, sprawna i fachowa obsługa klienta. To mój kolejny duży zakup i jestem bardzo zadowolony.

Aktualności

Blog SWATT WIEDZY

Zapraszamy do przeczytania najnowszych artykułów znajdujących się na naszym blogu SWATT WIEDZY.

Czytaj dalej
Polecamy baterie łazienkowe marki DEANTE!

Armatura sanitarna marki Deante, idealnie wkomponuje się do każdej aranżacji łazienki lub kuchni wg uznania użytkownika. Różne możliwości i typy modeli! Dostępne u nas w/w...

Czytaj dalej
Nowe Pompy Ciepła Haier

Pompy Ciepła Haier, to nowoczesne urządzenia grzewcze typu woda-powietrze, stanowią system w zakresie chłodzenia i ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Urządzenia...

Czytaj dalej
Nowe Pompy Ciepła Hyundai

Pompy Ciepła Hyundai, to nowoczesny urządzenie grzewcze typu woda-powietrze, stanowi system w zakresie chłodzenia i ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Urządzenie...

Czytaj dalej

Klimatyzatory ścienne

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Klimatyzator ścienny typu SPLIT

Klimatyzator ścienny jest jednym z wariantów urządzeń typu SPLIT. Klimatyzacja tego typu jest przeznaczona do montażu na ścianie, przy czym jednostki wewnętrzna i zewnętrzna znajdują się po jej dwóch stronach. Dzięki temu jest możliwe połączenie obu modułów klimatyzacji ściennej za pomocą krótkich przewodów z czynnikiem roboczym. W efekcie, klimatyzator ścienny jest prosty w montażu i nie wymaga przeprowadzania kosztownych prac instalacyjnych czy też przeprowadzenia remontu po montażu urządzenia. Dzięki temu na montaż klimatyzacji ściennej można zdecydować się w dowolnym momencie.  Ze względu na wydajność sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, takich jak pokoje w domach i mieszkaniach, biurach czy placówkach handlowych i usługowych.

Nowoczesne i minimalistyczne

Klimatyzatory ścienne split z reguły mają niewielkie rozmiary, które umożliwiają dyskretny montaż. Ponadto, obecne modele charakteryzują się minimalistycznym i eleganckim wykończeniem, które łatwo dopasować do aranżacji danego pomieszczania. Są dostępne klimatyzatory ścienne w kolorze białym, ale także srebrnym i czarnym.

Dodatkowe funkcjonalności

Dostępne klimatyzatory ścienne posiadają szereg dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest funkcja osuszania i ogrzewania pomieszczeń, dzięki czemu zapewniają nie tylko przyjemne chłodzenie latem podczas upałów, ale także nadają się do ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń. Niektóre modele wyposażone są również w jonizator lub filtry, które dodatkowo dbają o dobrą jakość powietrza w naszych domach. Funkcję tą z pewnością docenią alergicy. Na uwagę zasługuje tutaj klimatyzator ścienny Fujitsu serii LM lub klimatyzator ścienny Fujitsu serii LU.

Ekologiczne i energooszczędne

Producenci klimatyzatorów kładą coraz większy nacisk na ekologię. Są dostępne klimatyzatory ścienne, które posiadają ekologiczny czynnik chłodniczy R32 oraz klasę energetyczną A++, aby nie tylko zadbać o środowisko naturalne, ale także o niższe rachunki za prąd. Do takich urządzeń zalicza się m.in. klimatyzator ścienny HEIKO o mocy 2,6 kW

Ciche i intuicyjne w obsłudze

Dużą zaletą nowoczesnych klimatyzatorów ściennych jest cicha praca i intuicyjna obsługa. Dzięki czemu jednostki wewnętrzne klimatyzatora bez obaw możemy zamontować w salonie czy sypialni, gdzie w szczególności zależy nam na ciszy i spokoju.

Klimatyzatory ścienne czołowych producentów

W asortymencie hurtowni Swatt.pl znajdują się klimatyzatory ścienne znanych marek: Fujitsu, HEIKO, WEBER Clima, Belloni & Morini, Mitshubishi oraz Samsung w bardzo atrakcyjnych cenach i zróżnicowanej mocy.

Do dużych pomieszczeń polecamy znacznie wydajniejszy klimatyzator marki HEIKO o mocy 7,0 kW i większej lub klimatyzator dedykowany do serwerowni marki Fujitsu o mocy 8,0 kW. Na uwagę zasługuje też oferta spod znaku marki Weber Clima, której produkty wyróżniają się niską ceną.

Klimatyzatory ścienne typu Split to najbogatsza grupa urządzeń, w której bez problemu mogą Państwo wybrać model optymalny pod względem wydajności i ceny. W ofercie sprzedaży posiadamy również klimatyzatory multi split. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.