Marki własne

Aktualności

E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej
Ponownie realizujemy wysyłki za pobraniem

W związku z powrotem naszych przewoźników do opcji wysyłki za pobraniem, mają już Państwo możliwość składania takich zamówień.

Czytaj dalej
Wysyłki towaru realizujemy na bieżąco

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pragniemy poinformować Państwa, że zamówiony towar wysyłamy na bieżąco. Z powodu ograniczeń po stronie firm kurierskich...

Czytaj dalej
Wspieraj z nami lokalny biznes. Dołącz do akcji „Kupuję-ratuję”.

Razem z lokalnymi mediami oraz przedsiębiorcami ruszamy z akcją społeczną „Kupuję – ratuję, której celem jest wzajemna pomoc w trudnych czasach pandemii.

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Klimatyzator ścienny typu SPLIT

Klimatyzator ścienny jest jednym z wariantów urządzeń typu Split. Modele tego typu są przeznaczone do montażu na ścianie, przy czym jednostki wewnętrzna i zewnętrzna znajdują się po jej dwóch stronach. Dzięki temu jest możliwe połączenie obu modułów za pomocą krótkich przewodów z czynnikiem roboczym. W efekcie klimatyzator ścienny jest prosty w montażu i nie wymaga przeprowadzania kosztownych prac instalacyjnych. Klimatyzator ścienny split z reguły ma niewielkie rozmiary, które umożliwiają dyskretny montaż. Ze względu na wydajność sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach takich jak pokoje w domach i mieszkaniach, biurach czy placówkach handlowych i usługowych.

W asortymencie hurtowni Swatt znajdują się klimatyzatory ścienne znanych marek takich jak chociażby Mitshubishi, Samsung czy Weber w bardzo atrakcyjnych cenach. Do dużych pomieszczeń polecamy znacznie wydajniejszy klimatyzator marki Chigo o mocy 7,0 kW i większej. Na uwagę zasługuje też oferta spod znaku marki Weber Clima, której produkty wyróżniają się niską ceną.

Klimatyzacja ścienna typu Split to najbogatsza grupa urządzeń, w której bez problemu mogą Państwo wybrać model optymalny pod względem wydajności i ceny.