Klimatyzator ścienny WEBER CLIMA Q 3,4 kW + WiFi + 4D

Indeks 05010216
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie: Klimatyzator ścienny w wersji split inwerter o mocy chłodzenia 3,4 kW. Produkt o wysokiej wydajności i komforcie użytkowania. Idealne rozwiązanie chłodzenia, ogrzania oraz suszenia pomieszczeń. Klimatyzator z łatwym sterowaniem przy pomocy Wi-Fi oraz pilota.

1 300,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 20 - 22 lipiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 123,00 zł

Loading...

Klimatyzacja WEBER CLIMA Q typu split o mocy 3,4 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator ścienny typu SPLIT marki WEBER CLIMA Q o mocy 3,4 kW  z pilotem i sterowaniem wifi w zestawie, to urządzenie o nowoczesnej budowie i kompaktowej obudowie. Jest wyposażony w filtr jonizujący powietrze, filtr węglowy, jak i filtr z witaminą C, które zadbają o jakość powietrza w Twoim domu.

Proponowany klimatyzator złożony jest z dwóch jednostek: wewnętrznego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z wyposażonej w sprężarkę inwerterową jednostki zewnętrznej tzw. skraplacza, którą instaluje się na zewnątrz budynku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji (które są szczegółowo opisane w zakładce dane techniczne) w połączeniu z atrakcyjną ceną, sprawia, że urządzenie cieszy się dużą popularnością. Biała obudowa jednostki tworzy w pełni atrakcyjny panel o klasycznym wyglądzie. Dlatego model ten idealnie wkomponuje się do każdego pomieszczenia, zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu użytkowania.

Klimatyzator WEBER CLIMA Q posiada możliwość sterowania przy pomocy pilota i łączności wifi (zdalne sterowanie na odległość), co czyni go bardzo wygodnym w obsłudze urządzeniem.

Warto zaznaczyć, że klimatyzatory WEBER CLIMA Q są przyjazne dla środowiska, zostały wyposażone w czynnik chłodniczy R32. Dodatkowo, eksploatacja urządzenia chłodzącego nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. Został wykonany z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka. Odznacza się wysoką klasą energetyczną (aż A++).

Producent zapewnia 2-letnią gwarancję i atrakcyjne warunki serwisowe.

Klimatyzacja WEBER CLIMA Q o mocy chłodzenia 3,4 kW w wersji split, zalecana jest do pomieszczeń o powierzchni do ok. 35 m2
. To doskonały wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.


Poniżej prosimy  o zapoznanie się z informacją (poniżej) odnośnie sprzedaży i montażu urządzeń zawierających f-gazy. Wzór tego oświadczenia można pobrać w zakładce pliki do pobrania.


WŁAŚCIWOŚCI

 • Atrakcyjne warunki serwisowe
 • WI-FI
 • Filtr jonizujący powietrze
 • Filtr węglowy
 • Filtr z witaminą C
 • Automatyczne łopatki poziome
 • Automatyczne łopatki pionowe
 • Sprężarka inwerterowa
 • Wysoka efektywność chłodzenia
 • Wysoka efektywność grzania
 • Ekologiczny czynnik R32
 • Cicha praca
 • Intuicyjna obsługa

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

 • Jednostka zewnętrzna
 • Jednostka wewnętrzna
 • Mocowanie ścienne jednostki wewnętrznej
 • Pilot
 • Kabel zasilający podłączony do jednostki wewnętrznej
 • Kabel do łączenia jednostki wewnętrznej i zewnętrznej [4 m]
 • Rura do skroplin
 • Wkładki antywibracyjne
 • Zestaw naprawczy do ściany


ZALETY


Klasa energetyczna A++
Cicha praca
Filtr jonizujący powietrze
Sterowanie WiFi
Sterowanie przy pomocy pilota
Sprężarka inwerterowa
Filtr węglowy
Filtr z witaminą C
Gwarancja producenta 2 lataSPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów).


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
I
Model
WEBER CLIMA Q 3,4
Moc urządzenia
3,4 kW
Natężenie prądu
5,8 A
Maksymalny przepływ powietrza
550 m³ / h
W zestawie
Pilot + WiFi
Napięcie znamionowe
220 V - 240 V
Kolor
Biały
Moc znamionowa (chłodzenie)
3500 W
Moc znamionowa (grzanie)
3520 W
Znamionowa moc wejściowa
1500 W
Natężenie prądu znamionowe
9 A
Czynnik chłodniczy
R32
Klasa energetyczna (chłodzenie)
A++
Klasa energetyczna (grzanie)
A+
Natężenie dźwięku jednostki zewnętrznej
40 dB(A)
Moc wejściowa
1130 W
Wyświetlacz jednostki wewnętrznej
Tak (LED)
Wymiary j. wewnętrznej (szer. x wys. x głęb.)
765 x 205 x 250 mm
Waga j. wewnętrznej netto / w opakowaniu
10 kg / 12 kg
Średnice przewodów chłodniczych
1/4" (6,35mm) i 3/8" (9,52 mm)
Gwarancja
2 lata

Zobacz także