Klimatyzator ścienny HEIKO ARIA 3,5 kW

Indeks 05010108
Stan: Nowy
Marka HEIKO

Przeznaczenie:  Klimatyzacja ścienna w wersji split HEIKO  ARIA JS035-A1 / JZ035-A1 o mocy 3,5 kW; umożliwia chłodzenie i grzanie pomieszczeń oraz jonizację powietrza. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Możliwość sterowania przez łączność Wi-Fi oraz przy pomocy pilota.

3 055,00 zł
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 4 - 7 czerwiec 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 148,83 zł

Klimatyzator z jonizatorem HEIKO ARIA JS035-A1 / JZ035-A1 typu split o mocy 3,5 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzacja typu SPLIT marki HEIKO z linii Aria to urządzenie o kompaktowej i nowoczesnej budowie pasującej do każdego wnętrza. Składa się z dwóch elementów – jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. To doskonały klimatyzator do domu i mieszkania, ale nie tylko. Sprawdzi się także do biura lub innych pomieszczeń np. użyteczności publicznej. 

Proponowany klimatyzator ścienny HEIKO z serii Aria JS035-A1 / JZ035-A1 o mocy 3,5 kW został wyprodukowany w oparciu o innowacyjne rozwiązania, takie jak inteligentny sposób kierowania przepływem powietrza. Gdy działa tryb ogrzewania, prowadnice powietrza skierowane są w dół, natomiast w przypadku chłodzenia - w górę. Takie rozwiązanie daje użytkownikom wysokie poczucie komfortu. 

Warto zaznaczyć, że posiada czynnik chłodniczy R32, dlatego jest to urządzenie przyjazne dla środowiska. Co więcej, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy w trybie TURBO, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia.

Klimatyzacja HEIKO z serii Aria to niedrogie urządzenie, wykonane z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka HIGHLY. Może pracować w zakresie temperatur 16°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej (aż A+++). Został także wyposażony w możliwość sterowania ruchem żaluzji w poziomie lub pionie z pozycji pilota i intuicyjnej aplikacji Wi-Fi, którą należy zainstalować na telefon (Intelligent Air). Urządzenia są również wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy.

Klimatyzator ścienny HEIKO Aria wyposażony jest w jonizator powietrza, który odpowiada za wysoki poziom jakości i świeżości powierza. Jonizator przechwytuje szkodliwe dla nas cząsteczki kurzu, bakterii i wirusów. Taka koncepcja minimalizuje ryzyko powstawania alergii oraz infekcji i jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem alergii. Dodatkowo klimatyzator serii Aria neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu.

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w plikach do pobrania.

Klimatyzator Heiko Aria o mocy chłodzenia 3,5 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.


TRYBY PRACY KLIMATYZATORA HEIKO ARIA


 • TURBO - zapewnia pełną moc urządzenia
 • SLEEP - zapewnia komfortowy sen
 • AUTOMATYCZNY - zapewnia chłodzenie, grzanie, osuszanie wentylatora


  WYMIARY


  Klimatyzator ścienny HEIKO Aria Split - wymiary schemat  PODSTAWOWE ZALETY


  Jonizator

  Jonizator

  Piórko

  Cicha praca

  Strzałka do góry

  Wysoka energooszczędność

  Klimatyzator

  Kontrola przepływu powietrza

  Klimatyzator 2

  Przepływ powietrza Smart

  Wi-Fi

  Sterowanie Wi-Fi

  Pilot

  Pilot w zestawie

  Czynnik R32

  Ekologiczny czynnik chłodniczy

  5 lat gwarancji

  5 lat gwarancji  SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

  Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

  UWAGA


  Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

  Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


  Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


  Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

  Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

  Klasa dystrybucji
  E
  Typ klimatyzatora
  Heiko Aria ścienny (MULTI SPLIT)
  Model (j. wew. / j. zew)
  JS035-A1 / JZ035-A1
  Moc urzadzenia
  3,5 kW
  Maksymalna powierzchnia chłodzenia
  do 40 m²
  Kolor
  Biały
  Klasa energetyczna
  A+++
  Sterowanie WiFi
  Tak, aplikacja - Intelligent Air (Android, iOS)
  Czynnik chłodniczy
  R 32
  Jonizator
  Tak
  Lampa UV
  Nie
  Sterownik bezprzewodowy
  Tak (Pilot YR-HAC01)
  Szerokość jedn. wew.
  870 mm
  Waga (j. wew. / j. zew)
  9,5 kg / 31,5 kg
  Zakres pracy (chłodzenie) Min - Max (zewn.)
  -20°C ~ 43°C
  Zakres pracy (grzanie) Min - Max (zewn.)
  -20°C ~ 24°C
  Zasilanie f/V/Hz
  1/230/50
  Gwarancja
  5 lat

  Zobacz także