Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy olejowe

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc silnika
Filtruj

Elektryczna pompa do oleju i pochodnych substancji

Dostępne w ofercie naszej hurtowni pompy olejowe dedykowane są do pompowania oleju opałowego oraz napędowego i substancji pochodnych ze zbiorników, cystern oraz beczek. Proponujemy Państwu najwyższej jakości elektryczne pompy do oleju marki IBO firmy DAMBAT, zapewniające niezawodną, cichą oraz sprawną pracę. Wyróżniają się również trwałą konstrukcją, która odporna jest na korozję. Zastosowane w pompach filtry, zapobiegają przed dostaniem się niewielkich zanieczyszczeń. Prezentowane pompy olejowe są zasilane prądem zmiennym, jednofazowym. Na uwagę zasługuje również pompa do oleju OP70 zasilana prądem stałym z instalacji akumulatorowych.

Pompa do oleju to urządzenie przeznaczone do pompowania oleju i substancji pochodnych, co oznacza, że nie należy wykorzystywać jej do pompowania wody czy benzyny!

Pompy do oleju — zastosowanie

Pompy olejowe są niezastąpionym urządzeniem w przemyśle, rolnictwie, ale także w gospodarstwie domowym. Jest również niezastąpionym rozwiązaniem w warsztatach np. samochodowych. Pompa do oleju elektryczna, to bardzo wygodne rozwiązanie, w szczególności niezastąpiona tam, gdzie wymagane jest przepompowywanie oleju na większą skalę. Są znacznie bardziej wydajne i wygodniejsze w użytkowaniu, niż ręczne pompy do oleju.

Sprawdź też: pompy szlamowe do odwodnieńpompy zatapialne do wody brudnej i czystej