Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Bardzo dobrze zapakowana i szybko przysłana rura biała 20 mm średnicy
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Zasobniki c.w.u. ze stali nierdzewnej

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Zbiornik - bojler c.w.u nierdzewny

Zapewnienie stałego dostępu do ciepłej wody jest podstawą komfortu domowników w zakresie zabiegów higienicznych, utrzymania czystości czy przygotowywania posiłków. Dlatego w domach jednorodzinnych z samodzielnym systemem centralnego ogrzewania warto zadbać o zasobnik c.w.u. Podłączony do pieca c.o. zagwarantuje gorącą wodę zawsze wtedy, gdy będzie ona potrzebna. Do domów jednorodzinnych proponujemy bojler nierdzewny poziomy lub pionowy, który nie zajmuje dużo miejsca i może być montowany w bezpośrednim sąsiedztwie kotła, nawet w małym pomieszczeniu.

Zbiorniki c.w.u. nierdzewne marki Termica są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału i odporne na korodowanie czy uszkodzenia. Powierzchnia malowana proszkowo jest estetyczna i dodatkowo zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi. W sprzedaży mamy modele z jedną lub dwiema wężownicami. Wszystkie zasobniki są izolowane wysokogatunkową pianką, która chroni przed stygnięciem wody. Bojlery nierdzewne mają też atest PZH.

W ofercie hurtowni znajdą Państwo szeroką gamę zbiorników ze stali nierdzewnej w orientacji pionowej i poziomej o pojemności 100l, 120l, 140l, 150l, 200l, 250l i 300l renomowanego producenta TERMICA. Bojlery ze stali nierdzewnej współpracują z wszystkimi kotłami c.o.. W zależności od modelu, można do nich opcjonalnie zainstalować grzałkę elektryczną. Zalecamy również wyposażenie zasobnika w anodę magnezową, którą również posiadamy w ofercie sklepu. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Proponujemy atrakcyjne ceny i możliwość udziału w korzystnym programie lojalnościowym.