Marki własne

Aktualności

Nowe Pompy Ciepła LG THERMA V

Ogrzewaj swój dom darmową energią z powietrza! Jest to rozwiązanie ekologiczne oraz w pełni bezobsługowe. Nowymi pompami ciepła LG Therma V możesz zarządzać z poziomu...

Czytaj dalej
Nowe Pompy Ciepła Panasonic

Odkryj nowy poziom komfortu i ogrzewania domu, bez szkody dla środowiska, wybierz pompy ciepła PANASONIC AQUAREA. Specjalne ceny rabatowe dla instalatorów, sprawdź koniecznie!

Czytaj dalej
Mapa dojazdu do siedziby firmy

Mapa dojazdu do siedziby firmy

Czytaj dalej
Rozpoczęcie wysyłki zamówień

Pragniemy poinformować, że wysyłka produktów od dnia 11-01-2021 realizowana jest bez żadnych opóźnień.

Czytaj dalej

Zasobniki c.w.u. ze stali nierdzewnej

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Zasobniki ciepłej wody użytkowej ze stali nierdzewnej

W ofercie hurtowni znajdą Państwo szeroką gamę zasobników c.w.u. ze stali nierdzewnej w orientacji pionowej i poziomej. Oferowane zbiorniki nierdzewne przeznaczone są do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Posiadamy m.in. zasobniki c.w.u. o pojemności 100l, 120l, 140l, 150l, 200l, 250l i 300l ze stali nierdzewnej renomowanego producenta TERMICA. Zasobniki ze stali nierdzewnej współpracują z wszystkimi kotłami c.o.. W zależności od modelu, można do nich opcjonalnie zainstalować grzałkę elektryczną. Zalecamy również wyposażenie zasobnika w anodę magnezową, którą również posiadamy w ofercie sklepu. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Proponujemy atrakcyjne ceny i możliwość udziału w korzystnym programie lojalnościowym.