Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zasobniki c.w.u. ze stali nierdzewnej

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Pojemność
Ilość wężownic
Przeznaczenie zasobnika
Orientacja
Filtruj

Zbiornik - bojler c.w.u nierdzewny

Zapewnienie stałego dostępu do ciepłej wody jest podstawą komfortu domowników w zakresie zabiegów higienicznych, utrzymania czystości czy przygotowywania posiłków. Dlatego w domach jednorodzinnych z samodzielnym systemem centralnego ogrzewania warto zadbać o zasobnik c.w.u. Podłączony do pieca c.o. zagwarantuje gorącą wodę zawsze wtedy, gdy będzie ona potrzebna. Do domów jednorodzinnych proponujemy bojler nierdzewny poziomy lub pionowy, który nie zajmuje dużo miejsca i może być montowany w bezpośrednim sąsiedztwie kotła, nawet w małym pomieszczeniu.

Zbiorniki c.w.u. nierdzewne marki Termica są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału i odporne na korodowanie czy uszkodzenia. Powierzchnia malowana proszkowo jest estetyczna i dodatkowo zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi. W sprzedaży mamy modele z jedną lub dwiema wężownicami. Wszystkie zasobniki są izolowane wysokogatunkową pianką, która chroni przed stygnięciem wody. Bojlery nierdzewne mają też atest PZH.

W ofercie hurtowni znajdą Państwo szeroką gamę zbiorników ze stali nierdzewnej w orientacji pionowej i poziomej o pojemności 100l, 120l, 140l, 150l, 200l, 250l i 300l renomowanego producenta TERMICA. Bojlery ze stali nierdzewnej współpracują z wszystkimi kotłami c.o.. W zależności od modelu, można do nich opcjonalnie zainstalować grzałkę elektryczną. Zalecamy również wyposażenie zasobnika w anodę magnezową, którą również posiadamy w ofercie sklepu. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Posiadamy także przepływowe podgrzewacze wody. Proponujemy atrakcyjne ceny i możliwość udziału w korzystnym programie lojalnościowym.