Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Zasobniki c.w.u. ze stali nierdzewnej

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Zbiornik - bojler c.w.u nierdzewny

Zapewnienie stałego dostępu do ciepłej wody jest podstawą komfortu domowników w zakresie zabiegów higienicznych, utrzymania czystości czy przygotowywania posiłków. Dlatego w domach jednorodzinnych z samodzielnym systemem centralnego ogrzewania warto zadbać o zasobnik c.w.u. Podłączony do pieca c.o. zagwarantuje gorącą wodę zawsze wtedy, gdy będzie ona potrzebna. Do domów jednorodzinnych proponujemy bojler nierdzewny poziomy lub pionowy, który nie zajmuje dużo miejsca i może być montowany w bezpośrednim sąsiedztwie kotła, nawet w małym pomieszczeniu.

Zbiorniki c.w.u. nierdzewne marki Termica są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału i odporne na korodowanie czy uszkodzenia. Powierzchnia malowana proszkowo jest estetyczna i dodatkowo zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi. W sprzedaży mamy modele z jedną lub dwiema wężownicami. Wszystkie zasobniki są izolowane wysokogatunkową pianką, która chroni przed stygnięciem wody. Bojlery nierdzewne mają też atest PZH.

W ofercie hurtowni znajdą Państwo szeroką gamę zbiorników ze stali nierdzewnej w orientacji pionowej i poziomej o pojemności 100l, 120l, 140l, 150l, 200l, 250l i 300l renomowanego producenta TERMICA. Bojlery ze stali nierdzewnej współpracują z wszystkimi kotłami c.o.. W zależności od modelu, można do nich opcjonalnie zainstalować grzałkę elektryczną. Zalecamy również wyposażenie zasobnika w anodę magnezową, którą również posiadamy w ofercie sklepu. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Posiadamy także przepływowe podgrzewacze wody. Proponujemy atrakcyjne ceny i możliwość udziału w korzystnym programie lojalnościowym.